Anne Winters (Grand Hotel, 13 Reasons Why, Tyrant), The Orville’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Eric Balfour (Haven, Valemont, 24), tekrar eden bir rolle Charmed‘ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Merle Dandridge (Greenleaf, The Night Shift, Star-Crossed), HBO Max’in yaklaşan draması The Flight Attendant‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Melissa George

Melissa George (Heartbeat, The Slap, Alias), Gabriel Bateman (American Gothic, The Dangerous Book for Boys, Stalker) ve Logan Polish, Apple’ın yaklaşan draması Mosquito Coast‘un başrol oyuncuları arasına adlarını yazdırdılar.

Kaynak


Mad About You‘nun Spectrum’da yayınlanacak diriliş sezonu için dönecek oyuncular arasına Carol Burnett da adını yazdırdı.

Kaynak


Billy Magnussen (Tell Me a Story, Maniac, Get Shorty), HBO Max’i yaklaşan komedisi Made For Love‘ın kadrosuna katıldı.

Magnussen, Cristin Milioti’nin karakteri Hazel Green‘in bir teknoloji milyarderi olan sosyopat eski kocası Byron Gogol karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Law & Order: SVU‘nun bu sezon başında Dedektif Kat Tamin karakteriyle kadroya dahil ettiği Jamie Gray Hyder‘ın dizinin devam eden 21. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Iqbal Theba (Glee, The Brink), The Blacklist’in 7. sezonunun 22 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Rory O’Malley (American Princess, Partners), Modern Family’nin 11. sezonunun 20 Kasım’da yayınlanacak olan ‘Şükran Günü’ temalı 7. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Adelaide Kane

Adelaide Kane (Reign, Into the Dark, Teen Wolf) ve Stephen Bishop (Imposters, Being Mary Jane), SEAL Team’in 3. sezonunun 20 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacaklar.

Stephen Bishop

Kaynak


Anna Belknap

Anna Belknap (CSI: New York, The Handler), Caleb Foote (The Kids Are Alright) ve Chelsea Harris (Designated Survivor, Station 19, Stalker), NCIS: Los Angeles’ın 11. sezonunun 24 Kasım’da yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacaklar.

Caleb Foote

Chelsea Harris

Kaynak