The CW’nun bilim kurgu dizisi Pandora, 16 Temmuz’da başlıyor.

Pandora, 2199 yılında geçen, ailesini kaybetmiş, fakat arkadaşlarının galaksiyi hem uzaylı hem insanlardan gelen tehditlere karşı savunmayı öğrendiği Earth’s Space Training Academy’de kendisine yeni bir hayat bulan Jax (nam-ı diğer Pandora) isimli becerikli bir genç kadını merkezine alan bir bilim kurgu dizisi. Kendi kimliğinin doğası ile ilgili şok edici sırların yüzeye çıkması ile Jax, insanlığın kurtarıcısı mı yoksa imhasının bir aracı mı olacağını bulmak zorundadır.

Priscilla Quintana (Polaroid, Traffik), dizinin başrol oyuncusu Jax’i canlandıracak. Oliver Dench (Technology), Raechelle Banno (Home and Away), John Harlan Kim (The Librarians), Ben Radcliffe (Random), Banita Sandhu (October), Martin Bobb-Semple (Free Rein), Noah Huntley (Free Rein), kadroda yer alan diğer isimler.

Pandora’nın çekimleri Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yapıldı.

Radioactive Fishtank, Vital Signs Entertainment ve Starlings Television yapımı bir dizi. Mark A. Altman (Castle, The Librarians), Steve Kriozere (NCIS, Necessary Roughness), Thomas P. Vitale, Karine Martin ve Chris Philip, dizinin yapımcıları.