Athena Karkanis (Zoo, The Expanse, Lost Girl) ve Parveen Kaur (Beyond, Saving Hope, The Strain), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Manifest‘in kadrosuna katıldılar.

Karkanis, Josh Dallas‘ın karakteri Ben Stone‘un eşi Grace Stone karakterini canlandıracak. Kaur ise uçaktaki yolculardan biri olan Saanvi karakterine hayat verecek.

Kaynak


Ben Aldridge (Our Girl, Reign), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Skinny Dip‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Aldridge dizide eşi Joey‘yi öldürmeye çalışan Chaz karakterine hayat verecek. Chaz, kendisini çevreci olarak tanıtıp parlak sarı bir Hummer jip süren, karısını seksi bir kuaförle aldatan, tam bir pislik olarak tarif ediliyor.

Kaynak


Noel Fisher (Shameless, The Riches) ve Michael Patrick Thornton (Private Practice), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Red Line‘ın kadrosuna katıldılar.

Fisher, yanlışlıkla siyahi doktoru vuran beyaz polis Pete Evans‘a hayat verecek dizide. Thornton ise Pete’in vakti zamanında görev sırasında vurulup tekerlekli sandalyeye mahkum kalan eski polis ağabeyi Jim Evans‘ı canlandıracak.

Kaynak


Josh Helman (Wayward Pines, Flesh and Bone), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The End Of The World As We Know It‘in erkek başrol oyuncusu oldu.

Helman, başka bir galaksiden gelen Quinn isimli bir uzay polisine hayat verecek dizide. Quinn, evrendeki en ölümcül uzaylıları yakalayıp hapishane niteliğindeki söz konusu uzay gemisine kapatan kişi. Lakin uzay gemisi dünyaya düşüp içindeki suçlular kaçınca yeniden mesai yapması gerekecek şimdi.

Kaynak


Bebe Neuwirth (Madam Secretary, Cheers, The Good Wife), önceden The Good Wife’a konuk olduğu Yargıç Claudia Friend karakteri ile The Good Fight’ın 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Chosen Jacobs (Hawaii Five-0), tekrar eden bir rolle Hulu’nun yaklaşan draması Castle Rock‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Laine Neil, tekrar eden bir rolle CBS All Access’in yaklaşan draması Strange Angel‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kelly Marie Tran, Facebook’un 10 bölümlük onay verdiği Elizabeth Olsen‘ın başrolde olacağı komedi drama dizisinin başrol oyuncularından biri oldu.

Tran, Olsen’in karakteri Leigh‘in küçük kız kardeşi Jules olarak karşımıza çıkacak dizide.

Dizi ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak


Jim Belushi (According to Jim, Twin Peaks, Good Girls Revolt), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Salvage‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Beleshi, Charity Wakefield‘ın karakteri Gwen Daniels‘ın babası Duke karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Zeeko Zaki (Six, Valor, 24: Legacy), CBS’in 2018-2019 sezonu için dizi onayı verdiği drama dizisi F.B.I.‘ın erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Samantha Logan (666 Park Avenue, The Fosters), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz Amerikan futbolu dramasının kadrosuna katıldı.

Logan, dizinin ana kahramanı Spencer‘ın en iyi arkadaşı Jordan‘ın küçük kız kardeşi Olivia Baker karakterine hayat verecek.

Kaynak


Sheaun McKinney (Great News, Vice Principals) ve Marcel Spears (The Mayor), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Welcome To The Neighborhood‘un kadrosuna katıldılar.

Çoklu kamera yöntemi ile çekilecek olan komedi dizisinin senaryosunu Jim Reynolds kaleme alacak. Deneme bölümünü James Burrows yönetecek. Dana Honor ve Wendi Trilling ise yapımcı koltuğunda Reynolds’a eşlik edecek.

Dizi, orta batının en iyi adamını merkezine alacak. Bu adam ailesi ile beraber Los Angeles’ta çetin bir mahalleye taşınır. Oradaki yeni komşuları orta batıdaki memleketindeki komşuları gibi onun aşırıya kaçan komşuluğunu takdir etmezler.

Kaynak


Luke Arnold (Glitch, Black Sails), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi For Love‘ın kadrosuna dahil oldu.

Dizinin senaryosunu Michael Cooney kaleme alacak. Deneme bölümünü John Dahl yönetecek. Kim Moses ise Cooney’ye yapımcı koltuğunda eşlik edecek.

For Love, 5 yıl önce nişanlısı öldürülen Hope Castille isimli bir kadını merkezine alacak. Hope, bir sabah öldüğünü sandığı eski nişanlısından bir telefon alır ve hikaye başlar. Epik bir aşk üçgeni vaat eden hikaye, günümüzde New Orleans şehrinde geçecek.

Arnold, öldü sanılan kişinin küçük erkek kardeşi Christof Dumaine karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak