Josh Dallas (Once Upon a Time) ve Melissa Roxburgh (Valor), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Manifest‘in başrol oyuncuları oldular.

Gizem soslu drama dizisinin senaryosunu The Mysteries of Laura’nın yaratıcısı Jeff Rake kaleme alacak. Deneme bölümünü The Devil Wears Prada ve Marley & Me filmlerinin yönetmeni David Frankel yönetecek. Yapımcı koltuğunda Rake ve Frankel’a Robert Zemeckis de eşlik edecek.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Bir uçak uçuş sırasında radardan kaybolur, izi bulunamaz. Denizde kaybolduğu varsayılır. Aradan 5 sene geçer ve uçak geri döner. Gerçek dünyada aradan 5 sene geçse de uçaktaki insanlar için hiç zaman geçmemiştir.

Karakter merkezli drama, malum uçakta bulunan insanların kişisel yaşamlarına mercek tutup bu 5 senelik süreçte gerçek dünyada yaşamlarını sürdürmeye devam eden sevdiklerini ne durumda bulacaklarına odaklanacak. Bir yandan da yaşanan bu gizemli olayı çözmeye çalışacaklar.

Dallas dizide Ben Stone karakterine hayat verecek. Ben, son derece ilgili ve sevgi dolu bir babadır. Aynı zamanda istihbarat analisti olarak çalışır. Oğlu nadir görülen türde bir kanser hastasıdır.

Roxburgh ise Ben’in polis memuru kız kardeşi Michaela Stone karakterini canlandıracak.

Kaynak 1

Kaynak 2