Life in Pieces’ta izlemeye devam ettiğimiz Hunter King‘in küçük kız kardeşi olan ve Fargo ve Bent gibi dizilerden tanıdığımız Joey King ile Time After Time ve UnReal dizilerinden aşina olduğumuz Freddie Stroma, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Dead Inside‘ın başrol oyuncuları oldular.

Doğaüstü polis draması olarak lanse edilebilecek Dead Inside’ın senaryosunu Katie Lovejoy kaleme alacak. Deneme bölümünün yönetmenliğini Michael Patrick Jann üstlenecek. Lovejoy’a yapımcı koltuğunda Bill Lawrence ve Jeff Ingold eşlik edecek.

Dedektif ağabeyinin öldüğü patlamadan sağ kurtulan Emmy Gates, patlamadan sonra ağabeyi Zach Gates‘in hayaletini görmeye başlar. Emmy, dikkatleri üzerine çeken bir dedektif olan Zach’in aksine sönük bir polis memurudur. Bu hayalet vakası sonrası iki kardeş Emmy’nin kafasında beraber çalışmaya başlar ve Emmy sonunda hayatın tadını çıkarabilmek için fırsat yakalamış olur. Zach, ruhunu dünyada tutan tamamlanmamış işinin Emmy’nin parlamasına yardımcı olmak olduğuna karar verir ve Emmy’ye suçları çözme konusunda destek olmaya başlar.

Zach rahatsız edici biçimde mükemmel, aşırı öz güvenli bir serseri ve rock yıldızı cazibesine sahip bir zat. Ölüp hayalet olarak geri döndükten sonra kendisine en yakın insanlar hakkında şaşırtıcı şeyler öğreniyor. Emmy ise dayanıklı ve düşündüğünden daha güçlü bir genç kız. Lakin kendine güveni hiç yok. Bu eksikliğini ise azim, mizah anlayışı ve alaycılıkla kapatmaya çalışıyor. Bu açıdan Zach’in hayaleti onun için büyük bir nimet oluyor.

Kadroda yer alacağı açıklanan bir diğer isim de Hayley Marie Norman.

Norman, Emmy’nin görev yaptığı Portland Polis Merkezi’nde resepsiyonist olarak çalışan Jayla Harris karakterini canlandıracak. Jayla, Emmy’nin merkezdeki birkaç destekçisinden biri. Instagram ünlüsü olmayı arzulayan, aklından geçeni filtreden geçirmeden söyleyen, çenesi düşük bir kadın olarak tarif ediliyor Jayla karakteri.

Kaynak