Matt Barr (Valor, Harper’s Island, Sleepy Hollow), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Skinny Dip‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Carl Hiaasen‘in aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin senaryosunu Russel Friend ve Garrett Lerner ikilisi beraber kaleme alacak. Deneme bölümünün yönetmenliğini Marc Buckland üstlenecek. Yapımcı koltuğunda Friend ve Lerner’a Peter TraugottRachel KaplanAvi Nir ve Alon Shtruzman eşlik edecek.

Hikaye, 2. evlilik yıl dönümlerini kutlamak üzere çıktıklarını düşündüğü romantik gemi seyahati sırasında kocası tarafından öldürülmeye çalışılan Joey isimli bir kadını merkezine alacak. Sonrasında bıkkın ve isteksiz bir durumda olan eski bir dedektifle takım olup sürpriz bir intikam metodunu uygulamaya başlayacak. Hayat arkadaşının üzerine saldığı bu intikam rüzgarı ise daha büyük bir komployu ortaya çıkaracak.

Barr, söz konusu eski dedektif Mick‘e hayat verecek. Mick yaşlı bir ruha sahip, toplumdan kopuk yaşayan, dünyaya karşı şüpheci ve alaycı bir tip. Mesleğinden atıldıktan sonra Irma isimli köpeği ile kurak bir adada yalnız başına yaşamaya başlamış. Halinden mutlu bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam ederken okyanusta savrulan Joey’yi buluyor. Ona bakıp sağlığına kavuşmasına yardımcı oluyor. Akabinde ise gönülsüzce de olsa Joey’nin kafasındaki soruların cevaplarını bulmasına yardımcı olmaya başlıyor.

Kaynak