Gage Golightly (Red Oaks, Teen Wolf, 5ive Days to Midnight, Ringer), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The End Of The World As We Know It‘in başrol oyuncusu oldu.

Komedi drama türündeki dizinin senaryosunu Powerless’ın yapımcıları arasında yer alan Justin Halpern ve Patrick Schumacker ikilisi kaleme alacak. Hikaye, Iva-Marie Palmer’ın 2012 basımı It’s The End of the World as We Know It isimli kitabından uyarlanacak. iZombie, 90210, Party Down ve Veronica Mars dizilerinin yaratıcısı Rob Thomas, yapımcı koltuğunda Halpern ve Schumacker’e eşlik edecek.

Evrenin en ölümcül uzaylılarını taşıyan hapishane niteliğindeki uzay gemisi Güney Kaliforniya’da kaza yapar. Vadi’de çocuklar tarafından sevilen bir pizzacıda çalışan, büyük hayallere sahip 2 genç kız olan Kate ve Laura ise kaza sonrası kaçan ve sonrasında kendilerini kamufle eden uzaylı suçluları yakalamak üzere işe alınırlar, komedi dolu yolculuk başlar.

Gage Golightly, dizinin 2 ana kahramanından biri olan Kate karakterine hayat verecek. Kate, aktris olma yolunda mola vermeksizin savaşan bir genç kız. Kendisine bir kahraman rolü ararken bu iş karşısına çıkıyor. En iyi arkadaşıyla birlikte bu fırsatı değerlendirmeye karar veriyor.

Kaynak