Annaleigh Ashford (Masters of Sex), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi B Positive‘in kadın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Marco Pennette‘in kaleme alacağı dizi, çoklu kamera yöntemiyle çekilecek. Dizinin yapımcı koltuğunu kanalın vazgeçilmez adamı Chuck Lorre ile Pennette paylaşacaklar.

Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde:

Böbrek nakli ihtiyacı olan Drew isimli yeni boşanmış bir baba, yolun sonuna gelmiş olan Gina (Ashford) isimli bir donör bulacak. İkili arasında beklenmedik bir bağ oluşacak ve hayatlarını değiştirecek bir yolculuğa adım atacaklar.

Kaynak


James Wolk (Tell Me a Story, Zoo, The Crazy Ones), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Ordinary Joe‘nun başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Russel Friend ve Garrett Lerner‘ın birlikte kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda bu ikiliye Matt Reeves, Adam Kassan, Rafi Crohn ve Howard Klein gibi isimler eşlik edecek.

Dizinin merkezinde hayatında bir dönüm noktasında olan ve önemli bir seçim yaptıktan sonra 3 paralel hayatla karşımıza çıkacak olan Joe Kimbrough (Wolf) isimli bir adam var. Joe’nun üniversiteden mezun olduktan sonra yaptığı seçimler hayatının gidişatını değiştirir ve kararının sonuçları paralel yaşamlarda görülür.

Kaynak


Patina Miller (Madam Secretary, Mercy Street, The Hunger Games film serisi), Power’ın dizi onayı alan 4 uzantı dizisinden biri olan Power Book III: Raising Kanan‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Janet McTeer (The Honourable Woman, Battle Creek, Sorry for Your Loss), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The President Is Missing‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Tate Donovan (The O.C., 24: Live Another Day, Damages), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Blood Relative‘in erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Keegan Allen (Pretty Little Liars), The CW’nun 2020-2021 sezonu için dizi onayı verdiği Walker‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Odessa Young ve Ella Rumpf, HBO Max’in yaklaşan draması Tokyo Vice‘ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Angus Sampson

Angus Sampson (Nightflyers, No Activity, Shut Eye), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Lincoln Lawyer‘ın kadrosuna katıldı. Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Kiele Sanchez (Kingdom, The Glades, Lost) olmuştu.

Kiele Sanchez

Michael Connelly‘nin en çok satanlar arasına girmiş olan aynı isimli roman serisinden uyarlanacak olan hikaye 2011 yılında aynı isimle beyaz perdeye de uyarlanmıştı.

Sanchez, dizinin merkez karakteri Mickey Haller‘ın eski karısı Lorna karakterine hayat verecek. Sampson ise Mickey’ye işinde yardım eden Cisco isimli eski bir motosiklet çetesi mensubunu canlandıracak.

Kaynak


Kevin Bigley, Allegra Edwards ve Zainab Johnson

Amazon’un yaklaşan bilim kurgu/komedi dizisi Upload, kadrosunu 6 isimle takviye etti. Kevin Bigley (The Moodys, Sirens), Allegra Edwards (Briarpatch) ve Zainab Johnson kadrolu oyuncu olarak; Elizabeth Bowen, William B. Davis ve Owen Daniels ise tekrar eden rollerle dizide boy gösterecekler.

Elizabeth Bowen, William Davis ve Owen Daniels

Kaynak


T.R. Knight (Genius11.22.63Grey’s Anatomy), Will and Grace’in 11. sezonunun 5 Mart’ta yayınlanacak olan 13. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Barry Corbin (Anger Management, One Tree Hill, The Ranch), 9-1-1: Lone Star’ın 9 Mart’ta yayınlanacak olan çift bölümlük sezon finaline konuk olacak.

Kaynak


Jesse Luken (Star-Crossed, Justified, Snowfall), [dizi]The Resident’in 3. sezonunun 10 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacak.

Kaynak