Thomas Dekker (The Secret Circle, Backstrom, Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Finn Jones (Iron Fist, The Defenders, Game of Thrones) ve Donald Sutherland (Dirty Sexy Money, Crossing Lines, Trust), Quibi’nin yaklaşan dizisi Swimming With Sharks‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Lance Gross (Star, Sleepy Hollow, Crisis), olası 11. sezonda kadrolu olması muhtemel bir karakterle Hawaii Five-O’un 10. sezonunun 3 Nisan’da yayınlanacak olan çift bölümlük sezon finaline konuk olacak.

Kaynak


Chanté Adams, Melanie Field (Florida Girls, You, Heathers) ve Roberta Colindrez (The Deuce, Vida, I Love Dick), Amazon’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan A League Of Their Own isimli dizinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Reagan Rozas, Kyanna Simpson (Chambers, Black Lightning), Da’Vinchi (All American, Grown-ish), Kevin Rahm (Lethal Weapon, I Hate My Teenage Daughter, Desperate Housewives), Emma Meisel (American Horror Story) ve Lexi Simonsen, HBO Max’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Vegas High‘ın kadrosuna katıldılar.

Yeni oyuncu Rozas, dizinin merkez karakteri olan Laura‘ya hayat verecek. Meisel, Laura’nın en yakın arkadaşı Maddie karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Simpson ve Simonsen ikilisi Laura’nın Mormon olmayan arkadaşları Olive ve Frankie karakterlerini canlandıracaklar. Da’Vinchi, Josh Andrés Rivera‘nın karakteri Josh‘ın en yakın arkadaşı olan Isaac karakterine hayat verecek. Rahm ise Piskopos Ted karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Patrick Fugit (Outcast, Treadstone, Almost Famous), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Thirtysomething(else)‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Omar Epps (Resurrection, Shooter, House M.D.), Power’ın dizi onayı alan 4 uzantı dizisinden biri olan Power Book III: Raising Kanan‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Topher Grace (That ’70s Show, The Hot Zone, Black Mirror), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Home Economics‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu Michael Colton ve John Aboud ikilisi birlikte kaleme alacaklar. Hikaye, Colton’ın kendi ailesinden esinlenilerek kaleme alınmış. Colton ve Aboud’a yapımcı koltuğunda Grace, Jason Wang ve KimEric Tannenbaum çifti de eşlik edecek.

Home Economics, farklı ekonomik yeterliliklere sahip 3 yetişkin kardeşin etrafında şekillenecek bir komedi dizisi olacak. Bunlardan biri %1’lik dilimde olan zengin biri olacak. Diğeri orta sınıfa mensupken bir diğeri de zar zor geçinen biri olacak.

Grace, söz konusu 3 kardeşten ortancası ve orta sınıfta olanı Tom karakterine hayat verecek.

Kaynak


Riann Steele

Riann Steele (Crazyhead, In the Flesh, Lovesick), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Debris‘in başrol oyuncularından biri oldu. Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Jonathan Tucker (Kingdom, City on a Hill, Snowfall) olmuştu.

Jonathan Tucker

Bilim kurgu türündeki dizinin yaratıcısı J.H. Wyman. Wyman’ı Almost Human’ın yaratıcısı ve Fringe dizisinin yapımcı ve senaristlerinden biri olarak biliyoruz. Kendisi aynı zamanda doksanlı yıllarda oyunculuk da yapmış olan biri. Jason Hoffs, yapımcı koltuğunda Wyman’a eşlik edecek bu arada.

Dizi, iki farklı kıtadan gelen ve iki farklı zihniyette olan 2 ajanı merkezine alacak: CIA’den Bryan Beneventi (Tucker) ve MI6’ten Finola Jones (Steele). İnsanoğlu üzerinde gizemli etkileri olan ve enkaz halde bulunan bir uzay gemisi vakasını araştırmak üzere birlikte çalışmak zorunda kalacak ikilimiz.

Kaynak


SKY One, paramedikler üzerine bir komedi dizisi olan Bloods için dizi onayı verdi. 6 bölümlük onay alan dizi, bu yılın sonlarında izleyiciyle buluşacak. Samson Kayo ve Nathan Bryon, dizinin yaratıcıları. Kayo, aynı zamanda Jane Horrocks ile birlikte dizinin başrol oyuncularından biri konumunda.

Kaynak


Cuckoo, Man Down ve The Inbetweeners gibi dizilerden tanıdığımız Greg Davies, Sky One’ın deneme bölümü onayı verdiği Safe Space isimli sitkomun başrol oyuncusu oldu. Davies, Man Down’da birlikte çalıştığı Stephen Morrison ile beraber kaleme alacak dizinin senaryosunu aynı zamanda. Davies, bir psikoterapiste hayat verecek dizide.

Kaynak