Courtney B. Vance (Flashforward, American Crime Story, Law & Order: Criminal Intent), Genius’ın 3. sezonunun kadrosuna katıldı.

Vance, sezonun merkez karakteri olacak olan Aretha Franklin‘in babası C.L. Franklin‘e hayat verecek.

Kaynak


Arian Moayed (Succession, Believe), Anders Holm (Champions, Workaholics), Anna Deavere Smith (For The People, Nurse Jackie), Jeff Perry (Scandal, Nash Bridges) ve Terry Kinney (Billions, Good Behavior, Oz), Netflix’in yaklaşan limitli dizisi Inventing Anna‘nın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Glenn McCuen, Michael Park (Stranger Things, Tales of the City), Gideon Emery (Teen Wolf, Scream), Jennifer Ikeda ve Diego Guevera, tekrar eden rollerle Netflix’in yaklaşan dizisi Dash & Lily‘nin kadrosuna dahil oldular.

Emery, Midori Francis‘in karakteri Lily‘nin babası Adam rolüyle karşımıza çıkacak dizide. Ikeda’yı Lilly’nin annesi Grace rolünde, Guevera’yı ise Lily’nin erkek kardeşi Langston‘ın erkek arkadaşı Benny rolünde izleyeceğiz. Park, Austin Abrams‘ın karakteri Dash‘in babası Gordon karakterine hayat verecek. McCuen ise okuldan popüler bir çocuk olan Edgar Thibaud karakterini canlandıracak.

Kaynak


Stephen Graham

Stephen Graham (Save Me, Taboo, Boardwalk Empire), Tom Courtenay ve Peter Mullan (Ozark, Mum, Westworld), BBC Two’nun yaklaşan draması The North Water‘ın kadrosuna katıldılar.

Peter Mullan

Kaynak


D’Arcy Carden (The Good Place, Barry, Bonding), Amazon’un 1992 yılı yapımı aynı isimli filmden uyarlayacağı A League of Their Own isimli dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Yarım saatlik bir komedi dizisi olacak olan A League of Their Own’ın diğer başrol oyuncusu ise Abbi Jacobson (Broad City) olacak. Jacobson, dizide senaristlik ve yapımcılık da yapacak.

Abbi Jacobson

Gerçek bir olaydan esinlenilerek uyarlanacak olan hikaye 1943 yılında geçecek. Ülkedeki erkekler 2. Dünya Savaşı’nda mücadele ederken Kadınlar Beyzbol Ligi kurulacak. Hikaye, Rockford Peaches takımı ve takımın sporcuları olan 2 kız kardeş etrafında dönecek.

Kaynak


Gemma Whelan

Gemma Whelan (Game of Thrones, Gentleman Jack), Pedja Bjelac, Camille Cottin (Dix Pour Cent), Steve Pemberton (Inside No. 9, Camping), Raj Bajaj, Turlough Convery (Poldark, Sandition) ve Evgenia Dodina, Killing Eve’in 3. sezon kadrosuna dahil oldular.

Camille Cottin

Steve Pemberton

Kaynak


Kristen Connolly

Kristen Connolly (ZooThe WhispersHoudini) ve Carra Patterson (The Arrangement), Prodigal Son’ın 25 Kasım’da yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacaklar.

Carra Patterson

Kaynak


Ellen Hollman

Ellen Hollman (SpartacusNCIS: New OrleansThe Scorpion King: The Lost Throne) ve Dan Amboyer (Younger, The Blacklist: Redemption), Hawaii Five-0’un 10. sezonunun 22 Kasım’da yayınlanacak olan ‘Şükran Günü’ temalı bölümüne konuk olacaklar.

Dan Amboyer

Kaynak