Ellen Hollman

Ellen Hollman (Spartacus, NCIS: New Orleans, The Scorpion King: The Lost Throne) ve Nicole Sullivan (Black-ish, Disjointed, The King of Queens), 9-1-1’ın 3. sezonunun 28 Ekim’de yayınlanacak olan ‘Cadılar Bayramı’ temalı 6. bölümüne konuk olacaklar.

Nicole Sullivan

Kaynak


Kaley Ronayne (Quarry, Gotham, Public Morals), tekrar eden bir rolle Nat Geo’nun yaklaşan dizisi The Right Stuff‘ın kadrosuna dahil oldu.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Bryce Lorenzo (Happy!), FOX’un yeni dizisi Almost Family’nin 16 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Dominique Jackson (Pose) ve Eric Johnson (The Knick, Caught, Smallville), tekrar eden rollerle American Gods’ın 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Louise Barnes

Louise Barnes (Black Sails, Outsiders) ve Tosin Morohunfola (Love Is ___, Chicago Med, The Chi), NCIS’ın 17. sezonunun 22 Ekim’de yayınlanacak olan 5. bölümüne konuk olacaklar.

Tosin Morohunfola

Kaynak


Raymond Lee

Raymond Lee (Here and Now, Mozart in the Jungle), Charlie Semine (BrainDead, Smash, Mercy) ve James Saito (Eli Stone, The Terror), FOX’un yeni dizisi Prodigal Son’ın 28 Ekim’de yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacaklar.

Charlie Semine

James Saito

Kaynak


Michael Hogan

Michael Hogan (Teen Wolf, Battlestar Galactica, 12 Monkeys), Rebecca Field (The Client List, October Road), Denise Dowse (Imposters, Secrets and Lies, The Guardian) ve Michael Paul Chan (Major Crimes, The Closer), The Resident’in 3. sezonunun 29 Ekim’de yayınlanacak olan 5. bölümüne konuk olacaklar.

Rebecca Field

Denise Dowse

Michael Paul Chan

Kaynak


Britt Robertson ve Kristoffer Polaha

Britt Robertson (Under the Dome, Girlboss, The Secret Circle), Kristoffer Polaha (North Shore, Ringer, Condor), Austin Basis (Beauty and the Beast, Casual) ve Reggie Austin (Devious Maids, Agent Carter, The Starter Wife), Hulu’nun yaklaşan dizisi Little Fires Everywhere‘in kadrosuna dahil oldular.

4 ismin ortak özelliği, The CW’nun 2 sezon süren dizisi Life Unexpected’da birlikte rol almış olmaları. Austin söz konusu dizide tekrar eden bir rolle boy göstermiş, diğer 3 isim ise kadrolu oyuncu olarak yer almıştı. Robertson ve Polaha, dizinin üç ana karakterinden ikisine hayat vermekteydi.

Reggie Austin

Kaynak


Amazon’un Almanya yapımı yeni dizisi We Children From Bahnhof Zoo‘nun (Almanca adıyla: Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) genç oyuncu kadrosu açıklandı: Jana McKinnon (Christiane), Michelangelo Fortuzzi (Benno), Lena Urzendowsky (Stella), Bruno Alexander (Michi), Jeremias Meyer (Axel) ve Lea Drinda (Babsi).

Yapımcılarının kışkırtıcı ve tartışmalı olarak tanımladığı dizi Berlin’deki gece kulüplerinin ve uyuşturucu ortamının bir resmini çizecek. Dizi, Christiane F.‘in 1978 yılında yayımlanan aynı isimli romanından uyarlanacak. Romanın 1981 yılında bir de sinema filmi çekilmişti.

8 bölümden oluşacak olan dizinin yönetmenliğini Parfum ve SS-GB dizilerinde imzası bulunan Philipp Kadelbach üstlenecek. Annette Hess, dizinin baş yazarı olacak. Oliver Berben ve Sophie von Uslar ise dizinin yapımcılığını üstlenecek. Dizinin çekimleri Berlin ve Prag’da yapılacak olup çekimlerin 2020 yılının Mart ayına kadar sürmesi bekleniyor.

Kaynak