Alanna Ubach (Girlfriends’ Guide to Divorce, Euphoria, Hung), tekrar eden bir rolle FOX’un 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı yeni dramalar arasında yer alan Filthy Rich‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sierra Aylina McClain

Sierra Aylina McClain (Empire) ve Ronen Rubinstein (Dead of Summer), FOX’un 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı yeni dramalar arasında yer alan 9-1-1: Lone Star’ın kadrosuna katıldılar.

Rubinstein, Rob Lowe’ın karakteri Owen Strand‘in itfaiyeci oğlu TK Strand karakterine hayat verecek dizide. McClain ise 9-1-1 çağrı merkezi operatörü olan Grace Ryder karakterini canlandıracak.

Ronen Rubinstein

Kaynak


Daniel Cosgrove

Daniel Cosgrove (You, Dirty Sexy Money, Beverly Hills, 90210) ve Molly Price (Queen America, The Knick, Third Watch), FOX’un yaklaşan draması Almost Family’nin 9 Ekim’de yayınlanacak olan 2. bölümüne konuk olacaklar.

Molly Price

Kaynak


Conor Romero (The Michael J. Fox Show), birden fazla bölümle 9-1-1’ın 3. sezonuna konuk olacak. Romero, ilk olarak sezonun 2. bölümünde karşımıza çıkacak.

Kaynak 1

Kaynak 2


Dascha Polanco

Dascha Polanco (Orange Is the New Black, Russian Doll), John Glover (Smallville), De’Adre Aziza (She’s Gotta Have It, The Breaks) ve Boris McGiver (House of Cards, Person of Interest), CBS’in yaklaşan dizisi Evil’ın 10 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

John Glover

De’Adre Aziza

Boris McGiver

Kaynak


Sakina Jaffrey

Sakina Jaffrey (Timeless, House of Cards) ve Charlayne Woodard (Pose), FOX’un yaklaşan draması Prodigal Son’ın 7 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak


Christina Moore

Christina Moore (Claws, 90210, Hawthorne) ve Nicole Byer (Loosely Exactly Nicole), CBS’in yaklaşan komedi The Unicorn’un 10 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak


Jayson Blair (Life Sentence, The New Normal), Mom’ın 7. sezonunun 10 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


B.J. Britt

B.J. Britt (UnReal, Being Mary Jane, Agents of S.H.I.E.L.D.) ve Bre Blair (Game of Silence, S.W.A.T.), Magnum P.I.’ın 2. sezonunun 11 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

Bre Blair

Kaynak


Monique Gabriela Curnen

Monique Gabriela Curnen (Taken, Power, The Following) ve Rey Lucas (The First), God Friended Me’nin 2. sezonunun 13 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

Rey Lucas

Kaynak