Alicia Witt (Cybill, Justified, The Exorcist), tekrar eden bir rolle Orange Is The New Black’in 7. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Dougray Scott (Hemlock Grove, SnatchDesperate Housewives), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Batwoman‘ın kadrosuna katıldı.

Scott, Ruby Rose‘un karakteri Kate Kane‘in babası Jacob Kane karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Mike Colter (Luke Cage, Agent X, Ringer), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Evil‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Gabriel Ebert ve Rarmian Newton (Rise, Tell Me a Story, The Family) kadrolu oyuncu olarak; Glynn Turman (House of Lies, The Wire, A Different World) ise tekrar eden bir rolle Mr. Mercedes’in 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Yaklaşık 3 hafta sonra Now Apocalypse dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Kelli Berglund, tekrar eden bir rolle Animal Kingdom’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Berglund, Finn Cole‘ün karakteri J ile aynı sınıfta istatistik dersi alan, üniversite birinci sınıf öğrencisi, güzel ve zengin bir kız olan Olivia karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


C. Thomas Howell (Southland, Animal Kingdom, Stitchers), tekrar eden bir rolle The Terror’ün 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rainn Wilson

Rainn Wilson (The Office, Backstrom, Six Feet Under), Larry Joe Campbell (According to Jim, The Orville) ve Gary Anthony Williams (I’m Sorry, The Soul Man, Malcolm in the Middle), Mom’ın 6. sezonuna konuk olacaklar.

Üçlünün konuk olacağı sezonun 17. bölümü 7 Mart 2019 tarihinde yayınlanacak.

Larry Joe Campbell

Gary Anthony Williams

Kaynak


Tori Anderson (No Tomorrow, Blindspot, Caught), Ransom’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Anderson, sezonun 2 Mart’ta yayınlanacak olan 3. bölümünde karşımıza çıkacak.

Kaynak


Brooke Lyons

Brooke Lyons (Life Sentence, Jane by Design, The Affair), Gia Mantegna (The Middle, Under the Dome) ve Jenny Wade (Wedding BandThe Good Guys, Reaper), Magnum P.I.’ın 4 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

Gia Mantegna

Jenny Wade

Kaynak