Rachel Griffiths

Rachel Griffiths (Brothers & Sisters, Six Feet Under, Camp), David Sullivan (Flaked, Sharp Objects, The Son), Sophia Ali (Grey’s Anatomy, Faking It, Famous in Love), Troy Winbush (The Goldbergs, Medical Investigation, The Cosby Show), Sarah Pidgeon, Jenna Clause ve Erana James, Amazon’un yaklaşan draması The Wilds‘ın kadrosuna katıldılar.

David Sullivan

Sophia Ali

Daha önce kadroya katıldığı açıklanan isimler ise Mia Healey, Helena Howard, Shannon Berry ve Reign Edwards (Snowfall, Into the Dark, MacGyver) olmuştu.

Reign Edwards

Çekimlerine geçtiğimiz ay Yeni Zelanda’da başlanan dizinin senaryosunu Sarah Streicher kaleme alıyor. Amy Harris ise dizinin yürütücüsü konumunda. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Dylan Clark ve Susanna Fogel da eşlik ediyor. Fogel ayrıca deneme bölümünde yönetmenlik yapmış.

Kısmen hayatta kalma draması, kısmen de distopik bir pijama partisi olarak lanse edilen dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Kökten farklı geçmişlere sahip bir grup genç kız, bir uçak kazasının ardından gözlerini açtıkları ıssız bir adada birbirlerine tutunmak zorunda kalırlar.

Kaynak