Avustralya kanalı ABC’den Wakefield isimli yeni bir drama geliyor.

Bir psikiyatri hastanesinin gizli dünyasına doğru rol alacağımız dizi, akıl sağlığı ve delilik ile mizah ve vicdan arasındaki ince çizgilerde yürüyecek olan gizem dolu bir psikolojik drama olacak.

Geraldine Hakewill

Wakefield’ın başrollerini Rudi Dharmalingam (The Split), Mandy McElhinney (Squinters, Bad Mothers, Love Child) ve Geraldine Hakewill (Wanted, Ms Fisher’s Modern Murder Mysteries) paylaşacak. Kadroda ayrıca Dan Wyllie (SeaChange, No Activity, Romper Stomper), Harriet Dyer (The InBetween, The Other Guy, Love Child), Ryan Corr (Bloom, The Commons, Banished), Felicity Ward, Harry Greenwood (Bad Mothers, Gallipoli, The Commons), Sam Simmons (Squinters), Bessie Holland (Wentworth), Megan Smart (Between Two Worlds), Pacharo Mzembe (Safe Harbour), Nadie Kammallaweera (The Young Pope, The New Pope), Shapoor Batliwalla, Guy Simon, Miritana Hughes, Victoria Haralabidou (Deep Water, The Leftovers, Barracuda), Wayne Blair (SeaChange, Squinters, Mystery Road), Heather Mitchell (Upright, Reef Break, A Place to Call Home) ve Kim Gyngell gibi isimler yer alacak.

Harriet Dyer

Ryan Corr

8 bölümden oluşacak olan dizinin yaratıcısı Kristen Dunphy. Sam Meikle ile Dunphy, dizinin yürütücüleri pozisyonundalar. Yönetmenlik görevini ise Jocelyn Moorhouse ve Kim Mordaunt üstlenecek.

Çekimleri Sydney’de yapılan dizinin hangi tarihte izleyiciyle buluşacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak