Avustralya kanallarından Network Ten ekranlarında 19 Eylül 2018 tarihinde yeni bir drama başladı: Playing for Keeps

Rick MaierBob Campbell ve Rory Callaghan‘ın yapımcılığını üstlendiği spor soslu dramanın ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Kadrosunda The Wrong Girl dizisinden tanınan Cecelia Peters ve Madeleine West dışında Upper Middle Bogan dizisiyle tanınan Annie Maynard ile Olympia ValanceIsabella GiovinazzoJeremy Lindsay TaylorGeorge PullarKevin HofbauerJackson GallagherJames Mason ve Ethan Panizza gibi isimler bulunuyor.

Avustralya’da bir ragbi takımına konuk oluyoruz. Ama saha içindeki mücadeleden ya da ragbi oyuncularından ziyade merkezimizde bu sporcuların eşleri var. Takım yeni bir transfer yapıyor ve bu yeni transfer kız arkadaşıyla beraber meydana iniyor. Spot ışıklarının daha parlak, yaşamların daha süslü, övgülerin de yergilerin de daha şiddetli olduğu yeni bir hayata yelken açıyorlar. Söz konusu kız arkadaş Paige (Peters) ise takımın atrenörünün eşi Kath (West) ve futbolcu eşleri Maddy (Maynard), Jessie (Giovinazzo) ve Tahlia’dan (Valance) oluşan vitrin eşler grubuna ayak uydurmak ya da kaybolup gitmek zorunda. Kilolu vücudu, sıradan görünümü ve taşra ruhuyla bu yolda işi çok zor elbette.

Sırlar, yalanlar, ihanetler, skandallar, bir de cinayet. Bolca da entrika.

Bu da fragmanı: