Avustralya kanalı Seven’dan Secret Bridesmaids’ Business isimli yeni bir dizi geliyor. Çekimleri devam eden romantik gerilim dizisinin başrollerinde 3 tanıdık isim bulunuyor. Bunlardan ilki Jack Ryan ve Klondike dizileri dışında Limitless, Sucker Punch, Seven Psychopaths, Robocop, Geostorm gibi birçok sinema filminden de yakinen tanıdığımız Abbie Cornish.

Abbie Cornish

Bir diğer başrolümüz Supergirl, Merlin, Slasher, Dracula, Frontier ve Labyrinth gibi birçok diziden yakinen tanıdığımız Katie McGrath.

Katie McGrath

Üçüncü başrolümüz ise Childhood’s End, The Crossing, Once Upon a Time ve Reckless gibi dizilerden hatırlanabilecek Georgina Haig.

Georgina Haig

Kadroda ayrıca Alexander England (Queen America, Offspring, The Beautiful Lie), Dan Spielman (Deep Water, The Code, Sisters), Oliver Ackland (The Originals, Party Tricks), Annie Jones (Wentworth) ve Nicholas Bell (Wanted) gibi isimler yer alıyor.

Dan Spielman

Oliver Ackland

Nicholas Bell

Senaryosunu Elizabeth Coleman‘ın kaleme aldığı dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Bir gelinin mükemmel düğünü, nedimelerden birinin bilmeyerek kötü niyetli bir yabancıyı hayatlarına dahil etmesinden sonra ölümcül hale geliyor. Söz konusu yabancı, sırlar dünyasına bir kapı açan ölümcül bir zincirleme reaksiyonu tetikliyor ve olaylar gelişiyor.

Kaynak