Amandla Stenberg (The Darkest Minds, Everything, Everything, Mr. Robinson), Netflix’in yaklaşan müzikal draması The Eddy‘nin başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Vinessa Antoin (Diggstown, Being Erica, Haven), tekrar eden bir rolle CBS All Access’in yaklaşan draması Interrogation‘ın kadrosuna dahil oldu.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak


Henry Zaga

Henry Zaga (13 Reasons Why, Teen Wolf) ve Rachel Matthews (Happy Death Day film serisi), tekrar eden rollerle Hulu’nun yaklaşan limitli dizisi Looking For Alaska‘nın kadrosuna katıldılar.

Rachel Matthews

John Green‘in aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin senaryosunu The O.C., Gossip Girl ve Chuck dizilerinin yaratıcısı Josh Schwartz kaleme alıyor. 8 bölümden oluşacak dizinin yapımcı koltuğunda Schwartz’a Green dışında Stephanie Savage, Marty Bowen, Jessica Tuchinsky, Mark Waters ve Lis Rowinski gibi isimler eşlik ediyor.

Kristine Froseth

Başrollerini The Truth About the Harry Quebert Affair dizisinden tanıdığımız Kristine Froseth ile Boardwalk Empire dizisinden anımsanabilecek Charlie Plummer‘ın paylaşacağı dizinin kadrosunda Sofia Vassilieva, Uriah Shelton, Jordan Connor, Jay Lee, Denny Love, Landry Bender, Timothy Simons ve Ron Cephas Jones gibi isimler de yer alacak.

Ron Cephas Jones

Dizinin konusu kısaca şöyle:

Pudge/Miles (Plummer), hayata dair daha derin bir bakış açısı kazandırılmak niyetiyle yatılı okula gönderilen bir gençtir. Pudge orada Alaska Young (Froseth) isimli bir kıza aşık olur ve bir grup sadık arkadaş edinir. Sonrasında beklenmedik bir trajedi yaşanır. Pudge ve yakın arkadaşları neyin içinde olduklarını anlamlandırmaya ve gerçeği ortaya çıkarmaya çalışmalıdırlar.

Kaynak


Kerry Armstrong

Avustralya kanallarından Channel Nine’ın 19 yıl sonra geri dönecek olan dizisi SeaChange’in diriliş sezonu kadrosu açıklandı. Dizinin eski oyuncularından Kerry Armstrong‘un yeni sezonda yer alacağı duyurulurken kadroya ayrıca şu yeni isimler dahil oldu: Brooke Satchwell (Mr Inbetween, Wonderland), Dan Wyllie (Romper Stomper, No Activity, The Beautiful Lie, Secret City), Darren McMullen, Katrina Milosevic (Wentworth, Glitch), Ella Newton (Harrow, Newton’s Law), Kate Lister (Bad Mothers) ve Alex Tarrant (Tatau, Filthy Rich).

Katrina Milosevic

Ella Newton

Alex Tarrant

Kaynak