Oscar ve Altın Küre ödüllü aktris Julianne Moore (Still Alice, Non-Stop, Don Jon, Chloe, The Hours, Nine Months), Apple’ın yaklaşan limitli dizisi Lisey’s Story‘nin başrol oyuncusu oldu.

Stephen King‘in 2006 basımı aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizi 8 bölümden oluşacak. Dizinin senaryosunu King kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda King ve Moore’un yanı sıra J.J. Abrams ve Ben Stephenson da yer alacak.

Kocasının vefatının üzerinden 2 yıl geçen ve kocası hakkında unuttuğu, bastırdığı şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye başlayan Lisey’nin (Moore) başından geçen olayları izleyeceğiz gerilim türündeki dizide.

Kaynak 1

Kaynak 2


Polonyalı aktris Joanna Kulig (Hanna, La femme du Vème, Zimna Wojna), Netflix’in yaklaşan müzikal draması The Eddy‘nin kadın başrol oyuncusu oldu.

Kaynak 1

Kaynak 2


Tenika Davis (19-2, Incorporated), tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan süper kahraman dizisi Jupiter’s Legacy‘nin kadrosuna dahil oldu.

Davis, efsane kahraman Fitz Small’un (The Flare) kızı Petra Small karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Vincent D’Onofrio (Emerald City, Daredevil, Law & Order: Criminal Intent), tekrar eden bir rolle CBS All Access’in yaklaşan draması Interrogation‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Better Call Saul’un 4. sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Tony Dalton, dizinin 5. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseldi.

Kaynak