Netflix, Dash & Lily isimli yeni bir diziye onay verdi.

Rachel Cohn ve David Levithan tarafından yazılan Dash & Lily’s Book of Dares isimli roman serisinden uyarlanacak olan dizi, yarım saatlik bölümlerden oluşacak. Tatil temalı dizinin çekimleri halihazırda New York’ta başlamış durumda. Joe Tracz, dizinin senaristi ve yürütücüsü olacak. Yapımcı koltuğunda Chn, Levithan, Tracz üçlüsüne Shawn Levy, Josh Barry, Nick Jonas ve Brad Silberling gibi isimler eşlik edecek. Silberling, dizinin ilk 2 bölümünün yönetmenliğini üstlenecek ayrıca.
Alaycı bir genç olan Dash ve iyimser bir genç kız olan Lily ile New York şehrinin dört bir yanındaki 4 farklı yere uzanan ve kahramanlarımızın beklediklerinden daha çok ortak noktaları olduğunu fark etmelerini sağlayan bir yolculuğa çıkacağız bir tatil romantizmi vaat eden dizide. Cesaret, hayaller ve arzularla dolu bir yolculuk.
Dash karakterine Euphoria ve The Walking Dead dizilerinden anımsanabilecek Austin Abrams hayat verecek. Lily karakterini ise Midori Francis (The Birch) canlandıracak.
Dash, ailesinin tek çocuğu. New York’ta doğup büyümüş. Akıllı, yaşına göre olgun ve kültürlü biri. Tatil dönemlerinde yapmacık bulduğu tatil neşesine katlanmak yerine tek başına oturup depresif yabancı filmler izlemeyi tercih ediyor.
Lilly ise akıllı, inatçı bir iyimserliğe sahip, gençlik enerjisiyle dolu bir genç kız. Yüksek oktavda ve tutkulu davranışlarına rağmen saf ve dürüst bir kırılganlığa sahip biri Lily. Tatil dönemleri onun için yılın favori zamanları konumunda ve bu tatil döneminde aşkı arar modda.

Dante Brown

Lethal Weapon ve Mr. Robinson dizilerinden tanıdığımız Dante Brown, Dash’in en yakın arkadaşı olan maceraperest ruhlu Boomer karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.
Troy Iwata, Lily’nin romantik ve düşüncesiz ağabeyi Langston karakterini canlandıracak.
Brown ve Iwate, dizide kadrolu oyuncu olarak yer alacaklar.

Keana Marie

Huge in France dizisinden anımsanabilecek Keana Marie, Dash’in eski sevgilisi Sofia, Eli Stone dizisinden anımsanabilecek James Saito, Lily’nin aşırı korumacı dedesi Arthur ve Falling Water, Sullivan & Son, Miss Match gibi dizilerden hatırlanabilecek Jodi Long da Arthur’un eksantrik kız kardeşi Basil karakterleriyle karşımıza çıkacaklar dizide. Söz konusu üçlü tekrar eden rollerle yer alacaklar dizide.
Dizinin 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Kaynak