Sarah Gadon (Alias Grace, 11.22.63, True Detective), USA Network’ün yaklaşan limitli dizisi Evel‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Liza Lapira (9JKL, Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Don’t Trust the B—- in Apartment 23), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Equalizer‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Amanda Warren (The Purge, The Leftovers, Madam Secretary), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Ways & Means‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ryan Michelle Bathe (The First Wives Club, Retired at 35, Army Wives), tekrar eden bir rolle All Rise’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Stella Baker (Tell Me Your Secrets), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Republic Of Sarah‘nın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Jeffrey Paul King‘in kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda King’e Marc Webb, Jeff Grosvenor, Leo Pearlman ve Mark Martin gibi isimler eşlik edecek.

Dizi, bir lisede görev yapan, Sarah Cooper isimli, asi ruhlu bir lise öğretmenini merkezine alacak. Sarah, aç gözlü bir maden şirketinin elinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kasabasını savunmaya çalışacak ve bir grup uyumsuz gence bu yolda liderlik edecek.

The Republic Of Sarah, geçtiğimiz yıl da kanaldan deneme bölümü onayı almış ama dizi onayı almayı başaramamıştı. Bakalım bu yıl kaderi ne olacak?

Kaynak


Molly Shannon (Divorce, The Other Two, Kath & Kim), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Big Deal‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Vanessa Bayer, dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu ve aynı zamanda yaratıcılarından biri konumunda. Jeremy Beiler ise dizinin diğer yaratıcısı.

Vanessa Bayer

Dizi, Bayer’ın kendi geçmişinden esinlenerek kaleme aldığı Joanna isimli bir genç kadını merkezine alacak. Çocukluğunda kan kanseri olan ve kanseri yenmeyi başaran Joanna’nın başarılı bir ev alışverişi kanalı sunucusu olmak gibi bir hayali varmış ve bu hayaline sonunda ulaşmış.

Shannon, kanalın en karizmatik ve popüler sunucusu olan Jackie karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Michael Rooker (The Walking Dead), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The President Is Missing‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kelsey Grammer (Frasier, Proven Innocent, Boss), Carol’s Second Act’in sezon finaline konuk olacak. Grammer, dizi eğer 2. sezon onayı alırsa tekrar eden bir rolle yer almaya devam edecek.

Grammer ve Patricia Heaton, 2007-08 sezonunda yayınlanan Back to You isimli komedi dizisinde başrolü paylaşmışlardı.

Kaynak


Frankie Faison (The Village, Banshee, The Wire), God Friended Me’nin 2. sezonunun 15 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Siena Agudong (No Good Nick, Killer Women, Teachers), Hawaii Five-0’un 10. sezonunun 6 Mart’ta yayınlanacak olan 19. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Nicole Sullivan (Black-ish, Disjointed, Rita Rocks), Bob Hearts Abishola’nın 16 Mart’ta yayınlanacak olan 18. bölümüne konuk olacak.

Kaynak