Kelli Berglund (Now Apocalypse, Animal Kingdom), Starz’ın yaklaşan draması Heels‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Kelli Goss

Kelli Goss (The Ranch) ve Elizabeth Alderfer (A.P. Bio, Disjointed), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi United States Of Al‘in kadrosuna katıldılar.

Elizabeth Alderfer

Kaynak


Ray Romano (Get Shorty, Parenthood, Everybody Loves Raymond), One Day at a Time’ın 4. sezonunun açılış bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Marcia Gay Harden (Code Black, Trophy Wife), A Million Little Things’in 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

James Roday‘in karakteri Gary‘nin annesi Alice olarak izleyeceğimiz Harden, ilk olarak sezonun 6 Şubat’ta yayınlanacak olan 12. bölümünde gözükecek.

Kaynak


Scottie Thompson (NCIS, 12 Monkeys, Trauma), NCIS’te canlandırdığından farklı bir rolle NCIS: Los Angeles’ın 11. sezonuna konuk olacak.

Thompson’ın konuk olacağı bölüm ilkbahar ayları içerisinde yayınlanacak.

Kaynak


Alycia Pascual-Pena, Haskiri Velazquez (The Birch), Mitchell Hoog ve Belmont Cameli, NBCUniversal’ın Nisan ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak olan online dijital platformu Peacock’ta dönüş yapmaya hazırlanan Saved by the Bell‘in başrol oyuncuları arasına adlarını yazdırdılar.

Kaynak


Queen Latifah (Star, Living Single, Bringing Down the House), CBS’ten deneme bölümü onayı alan The Equalizer isimli yeniden çevrim dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Latifah, 1985-1989 yılları arasında CBS’te yayınlanan aynı isimli dizide Edward Woodward tarafından, 2014 ve 2018 yapımı seri filmlerde Denzel Washington tarafından hayat verilen Robert McCall karakterinin kadın versiyonuna hayat verecek dizide.

Dizinin senaryosunu daha önce Take Two ve Castle dizilerinde birlikte çalışan Andrew MarloweTerri Miller ikilisi birlikte kaleme alacaklar. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Latifah da eşlik edecek.

Bu da orijinal dizinin fragmanı:

Kaynak