Constance Zimmer (UnReal, Entourage, Love Bites), tekrar eden bir rolle Shameless’ın 10. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Amy Brenneman (The Leftovers, Private Practice, Judging Amy), FX’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Old Man‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Charlie Hunnam

Charlie Hunnam (Sons of Anarchy, Undeclared), Apple TV+’ın yaklaşan draması Shantaram‘ın başrol oyuncusu oldu. Ayrıca Richard Roxburgh (Rake, The Hunting) ve Radhika Apte‘nin (Sacred Games) de kadroya katıldığı açıklandı.

Richard Roxburgh ve Radhika Apte

Kaynak 1

Kaynak 2


Jay Baruchel (Man Seeking Woman, Undeclared), FOX’un yaklaşan komedisi A Moody Christmas‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Baruchel, Moody ailesinin en büyük çocuğu olan Sean Jr karakterine hayat verecek.

Kaynak


Ashlie Atkinson (One Dollar, Happy!), Mr. Robot’un 4. ve son sezonunun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ione Skye (Camping), tekrar eden bir rolle Good Girls’ün 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Yael Yurman (The Man in the High Castle, Once Upon a Time) kadrolu oyuncu olarak; Jon-Michael Ecker (Queen of the South) ve Brandon Jay McLaren (Slasher, Harper’s Island, Ransom) ise tekrar eden rollerle Netflix’in yaklaşan draması Firefly Lane‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Luke James (Star), La La Anthony (Power, Unforgettable) ve Lil Rel Howery (Rel, The Carmichael Show) tekrar eden rollerle The Chi‘nin 3. sezon kadrosuna katıldılar. Ayrıca ilk 2 sezonda tekrar eden bir rolle yer alan Birgundi Baker‘ın 3. sezon için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Birgundi Baker

Kaynak


Sophie Turner (Game of Thrones) ve Corey Hawkins (24: Legacy), Quibi’nin yaklaşan gerilim dizisi Survive‘ın başrol oyuncuları oldular. Alex Morel‘in aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin yönetmenliğini Mark Pellington üstlenecek.

Turner, ücra bir yerde, karla kaplı bir dağa uçağı düşen Jane isimli bir kadını canlandıracak dizide. Hawkins ise kazadan sağ çıkan 2 kişiden diğeri olan Paul karakterine hayat verecek. İkili kendilerini enkazdan kurtarıp hayatta kalmak için mücadele etmeye başlayacaklar. Vahşi doğa, acımasız koşullar, kişisel travmalar, yürek parçalayıcı bir yolculuk …

Kaynak


Holly Marie Combs (Charmed, Pretty Little Liars) ve Alyssa Milano (Charmed, Mistresses, Insatiable), Grey’s Anatomy’nin 16. sezonuna konuk olacaklar. İkiliyi sezonun 10 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümünde izleyeceğiz.

Kaynak


Alexander Ludwig (Vikings), Starz’ın yaklaşan draması Heels‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Michael Ian Black (Another Period, The Jim Gaffigan Show, Wet Hot American Summer: First Day of Camp), Bless This Mess’in 2. sezonuna konuk olacak. Black’in konuk olacağı sezonun 3. bölümü 8 Ekim’de yayınlanacak.

Ayrıca Insecure dizisinden anımsanabilecek Langston Kerman‘ın 2. sezon kadrosuna katıldığı açıklandı.

Langston Kerman

Kaynak 1

Kaynak 2


Black-ish’in 6. sezonunun 8 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne Golden Brooks, Persia White ve Jill Marie Jones konuk olacak ve böylece bir Girlfriends buluşması yaşanmış olacak.

Kaynak


Kirstie Alley, Rhea Perlman, John Ratzenberger ve George Wendt, hep birlikte The Goldbergs’in 7. sezonunun 9 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olup mini bir Cheers buluşması yaşatacaklar.

Kaynak


Jerry Ferrara (Entourage, Power), A Million Little Things’in 2. sezonuna konuk olacak. Ferrara’nın konuk olacağı sezonun 3. bölümü 10 Ekim’de yayınlanacak.

Kaynak


Diedrich Bader‘ın The Drew Carey Show‘dan rol arkadaşları olan Drew Carey, Kathy Kinney ve Ryan Stiles, American Housewife’ın 4. sezonunun 11 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak


Nathan Fillion‘ın Castle’dan rol arkadaşları olan Jon Huertas ve Seamus Dever, The Rookie’nin 2. sezonunun 13 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olarak mini bir Castle buluşması yaşatacaklar.

Kaynak


Cheryl Hines (Suburgatory, Son of Zorn) ve Rachael Harris (Lucifer, Suits), ABC’nin deneme bölümü anlaşmasına vardığı isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Christine Pietrosh ve Jessica Goldstein‘in beraber kaleme alacağı hikayede Hines ve Harris’i arası pek iyi olmayan Becky ve Bernie isimli 2 kız kardeş rolünde izleyeceğiz. Birbirinden çok farklı özelliklere sahip, çok başarılı 2 boşanma avukatı olacak ayrıca söz konusu 2 kız kardeş. Yaşamlarını tanımadıkları insanları işlevsiz ilişkilerinden kurtarmak için harcayan ikilimiz kendi aralarındaki işlevsiz ilişkiden ise bir türlü kurtulamamaktadırlar.

Dizi, tek kamera yöntemiyle çekilecek.

Kaynak


Ariel Winter

Ariel Winter (Modern Family) ve Amy Hargreaves (13 Reasons Why, Homeland), Law & Order: SVU‘nun 21. sezonuna konuk olacaklar. İkilinin konuk olacağı sezonun 2. bölümü 3 Ekim’de yayınlanacak.

Amy Hargreaves

Kaynak