The Carmichael Show 1
Geçtiğimiz Ağustos ayında NBC sımsıcak bir komedi dizisiyle kapımızı çaldı: The Carmichael Show. İlk sezonu 6 bölümden oluşan ve geçtiğimiz günlerde ikinci sezon onayını da alan diziyi tanımak istiyorsanız buyurun tanıtımın devamına.The Carmichael ShowDizinin yapımcılığını Nicholas Stoller, Willie Hunter, Ari Katcher ve Jerrod Carmichael yapıyor. Konusuna gelecek olursak;

Jerrod ve sevgilisi Maxine birlikte yaşamaya karar veriyorlar. Ama önlerinde ufak bir sorun var: Bu birlikte yaşama işine Jerrod’un anne ve babası nasıl karşılık verecektir?

The Carmichael Show

Bobby – Joe – Cynthia – Maxine – Jerrod – Nekeisha

Dizide 6 tane ana karakter var.

Başrolde dizinin yapımcısı Jerrod Carmichael var ve kendi adını kullanmakta. Sevgilisi Maxine (Amber Stevens West) bir terapist adayı ve her konuda fikrini söylemekten çekinmeyen biri. Baba Joe (David Alan Grier) bir kamyon şoförü. Çok çabuk sinirlenebilmekte. Kişisel görüşüm dizideki en matrak karakter olduğu. Her bölüm en azından bir kere çok sağlam bir espiri yapıyor. Anne Cynthia (Loretta Devine) oldukça dindar bir karakter. İzledikçe anlayacaksınız. Bu dörtlü dışında bir de Jerrod’un abisi Bobby (LilRel Howery) ve eşi Nekeisha (Tiffany Haddish) var. Ayrılmaya çalışan ikilimiz sürekli birbirleriyle didişip durmakta. Onların bu hali de oldukça eğlenceli anlar ortaya çıkarıyor.

The Carmichael ShowDizinin ilk sezonu 20’şer dakikalık 6 bölümden oluşmakta. Topu topu 2 saat süren bu dizi size oldukça eğlenceli vakit geçirtecektir.

Tanıtımın biraz kısa olduğunun farkındayım ancak anlatacak çok fazla bir şey yok. Yukarıda belirttiğim ana konu dışında her bölüm farklı konuları işlemekteler. Umarım tanıtımı beğenip diziye bir şans verirsiniz. (Özellikle @necdetcem senin bu diziyi gerçekten seveceğini düşünüyorum :) ) İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler dilerim.

Tanıtım Videosu