Piper Perabo (Covert Affairs, Turn Up Charlie, Notorious, Coyote Ugly), Penny Dreadful’un uzantı dizisi Penny Dreadful: City Of Angels‘ın kadrosuna katıldı.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak


Jason Ritter (Kevin (Probably) Saves the World, Parenthood, The Class), birden fazla bölümle A Million Little Things’in 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Ashley Park (Tales of the City, Nightcap), Paramount Network’ün yaklaşan dizisi Emily In Paris‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Park, Emily’nin Paris’teki yeni arkadaşı Mindy Chen karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Antonia Gentry ve Brianne Howey

Netflix, Ginny & Georgia isimli bir dramaya 10 bölümlük onay verdi. Çekimlerine Toronto’da başlanan dizi 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak. Bir anne-kız draması olarak lanse edilen dizinin yaratıcısı Sarah Lampert; yürütücüsü ise Debra J. Fisher. Anya Adams ise ilk 2 bölümü yöneten isim olacak.

Dizinin başrollerini Antonia Gentry ve Brianne Howey (The Exorcist, The Passage) paylaşacak. Gentry, Ginny rolüyle karşımıza çıkacak. Howey ise Georgia karakterine hayat verecek. Kadroda ayrıca Diesel La Torraca (Lambs of God), Jennifer Robertson (Schitt’s Creek), Felix Mallard (Happy Together), Sara Waisglass (Degrassi: Next Class), Scott Porter (Hart of Dixie, Friday Night Lights, Scorpion) ve Raymond Ablack (Narcos, Defiance) gibi isimler yer alacak.

Oldukça zeki, açık sözlü, asi ruhlu ama kolayca incinebilir, kaygılı ve garip bir 15 yaşındaki genç kız olan Ginny, sıklıkla kendini 30 yaşındaki annesi Georgia’dan daha olgun hissetmektedir. Georgia, manipülatif bir zekaya sahip, çelik gibi sağlam, ne yaşarsa yaşasın ayakta kalmayı başaran, karşı konulamaz ve enerjik biridir. Georgia, yollarda geçen uzun bir hayat yaşadıktan sonra resmedilmeye değer bir yer olan New England’a yerleşip oraya kök salmak istemektedir umutsuzca. Böylelikle ailesine asla sahip olmadıkları ‘Normal bir hayatı’ verebileceğini düşünmektedir. Ginny’ye göre normal hayat, ‘prestijli bir okula gitmek, popülaritesini artırmak ve karmaşık aşk ilişkileri içerisinde kendini bulmak’ şeklinde tanım bulmaktadır. Elbette hayaller sadece hayal etmek içindir. Georgia’nın geçmişi onu ve ailesinin yeni yaşam tarzını tehdit edecektir.

La Torraca, Georgia’nın küçük, tatlı ve masum oğlu Austin karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Robertson, ailemizin Massachusetts’teki yeni evlerindeki komşuları Ellen karakterine hayat verecek. Ellen, 15 yaşında ikiz çocukları olan çalışan bir anne. Mallard, Ellen’ın ikizlerinden Marcus rolüyle; Waisglass ise diğer ikiz kardeş Maxine rolüyle karşımıza çıkacak. Marcus, Ginny için hoşlanmaman ama sahip olman gereken, caddenin karşısındaki sinirli, kötü çocuk imajına sahip. Maxine ise çabucak Ginny ile en yakın arkadaş olacak olan zeki, ilginç, kendinden emin, havalı ve popüler bir genç kız olacak. Ayrıca Georgia’ya da büyük bir hayranlık duyacak. Porter, bazı insanların ona genç JFK diye seslendiği, Massachusetts’in Wellsbury Belediye Başkanı Paul karakterini canlandıracak dizide. Ablack ise çiftlik ve restoran sahibi olan Joe isimli bir adamı canlandıracak.

Kaynak


Denis Leary (Rescue Me, Sex & Drugs & Rock & Roll, Animal Kingdom), FOX’un 6 bölümlük onay verdiği ve Aralık ayı içerisinde, tatil döneminde yayınlamayı planladığı A Moody Christmas isimli dizinin başrol oyuncusu oldu.

2012 yılında Avustralya’nın ABC kanalında yayınlanan aynı isimli mini diziden uyarlanacak olan A Moody Christmas’ın senaryosunu Bob Fisher, Rob Greenberg ve Tad Quill üçlüsü kaleme alacak.

Dizi, 2 ebeveyn ve 3 yetişkin evlattan oluşan Moody ailesini merkezine alacak. Aile üyelerimiz tatil dönemi için Chicago’da bir araya gelecekler. Her birinin kendi eksantriklikleri, karmaşaları ve birbirlerinden sakladıkları sırları olan aile üyeleri.

Leary, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı ama hafiften işlevsiz durumda olan ailemizin babası Sean Sr. karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak