Freddie Stroma (UnReal, Time After Time), Grand Hotel’in 22 Temmuz’da yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Ryan Destiny (Star), tekrar eden bir rolle Grown-ish’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Amy Farrington (Beyond, Faking It), S.W.A.T.’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Juan Antonio (Empire) ve Shawntay Dalon (Detroiters), tekrar eden rollerle Good Trouble’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Lyndsey Marshal

Lyndsey Marshal (Trauma, Hanna, Rome), Chanel Cresswell (The Aliens, The Bay, Trollied), Matthew Beard (Decline and Fall, Kiss Me First), Lydia West (Years & Years), Paul Brennen (Borgia), Sarah Niles (Catastrophe), Phil Dunster (Humans, Strike Back), Sofia Oxenham, John McCrea ve Millicent Wong, BBC-Netflix ortak yapımı mini dizi Dracula‘nın kadrosuna dahil oldular.

Chanel Cresswell

Kaynak


Kari Matchett (Covert Affairs, Invasion, 5ive Days to Midnight) ve Stephen Moyer (True Blood, The Gifted, Shots Fired, The Bastard Executioner), CBC’nin yaklaşan casusluk draması Fortunate Son‘ın başrol oyuncuları oldular.

60’lı yılların sonlarında, sosyal ve siyasi açıdan bir kaos ortamında geçecek dizinin hikayesi. Çekimlerine başlanan dizinin izleyici ile buluşması 2020 yılı kışını bulacak. Andrew Wreggitt‘in yaratıcısı olduğu dizinin kadrosunda Darren Mann (Chilling Adventures of Sabrina), Kacey Rohl (The Magicians, Arrow, Wayward Pines, Hannibal), Rick Roberts (This Life), Patrick Gallagher (Endgame, Glee, American Princess), Ty Olsson (Men in Trees, Supernatural, Slasher, The 100), Zoé De Grand Maison (Riverdale, Orphan Black) ve Alex Nachi gibi isimler de yer alacak.

Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Kacey Rohl

Ty Olsson

Zoé De Grand Maison

Kaynak


Richard Roxburgh ve Asher Keddie

Avustralya kanallarından SBS’te 1 Ağustos 2019 tarihinde yeni bir drama başlıyor: The Hunting

4 bölümden oluşacak dizinin başrollerini The Cry ve Offspring dizilerinden tanıdığımız Asher Keddie ile Rake dizisinden tanıdığımız Richard Roxburgh paylaşacak. Bu ikiliye Luca Asta Sardelis (Nowhere Boys, Barracuda), Sam Reid (Prime Suspect 1973, The Astronaut Wives Club), Pamela Rabe (Wentworth), Yazeed Daher (Safe Harbour), Leah Vandenberg (The Letdown, The Wrong Girl) ve Jessica De Gouw (Underground, Dracula, Arrow) gibi isimler eşlik edecek.

Luca Asta Sardelis

Sam Reid

Pamela Rabe

Jessica De Gouw

Dizinin konusu şu şekilde lanse ediliyor:

2 lise öğretmeni, bazı öğrencilerinin reşit olmayan arkadaşlarına ait çıplak fotoğrafları internette paylaştıklarını keşfederler. Bu açığa çıkma olayı, öğrenciler ve veliler arasında yıkıcı sonuçlar doğurur.

Dizi, gençlerin teknoloji üzerinden ilişkilerini, kimliklerini ve cinselliklerini nasıl açıkladıklarının karmaşıklığını gözler önüne sermeye çalışacak.

Bu da dizinin fragmanı:

Kaynak