Jessica De Gouw

Avustralya kanalı Network Ten’in yaklaşan draması The Secrets She Keeps‘in başrolleri açıklandı: Jessica De Gouw  (Arrow, Dracula, Underground) ve Laura Carmichael (Downton Abbey, The Spanish Princess, Marcella).

Çekimlerine başlanan psikolojik gerilim türündeki dizinin kadrosunda yer alacağı açıklanan diğer isimler ise şunlar: Michael Dorman (Patriot, Wonderland), Ryan Corr (Bloom, Cleverman, Banished) ve Michael Sheasby (A Place to Call Home).

Laura Carmichael

Michael Dorman

Ryan Corr

Kaynak


Joshua Jackson

Joshua Jackson (The Affair, Fringe, Dawson’s Creek), Hulu’nun yaklaşan limitli dizisi Little Fires Everywhere‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Jackson, Reese Witherspoon‘un karakteri Elena Richardson‘ın kocası Bill Richardson karakterine hayat verecek dizide.

Dizinin kadrosunda Reese Witherspoon, Joshua Jackson, Kerry Washington ve Rosemarie DeWitt gibi tecrübeli isimlere ek olarak Megan Stott, Jade Pettyjohn, Jordan Elsass, Gavin Lewis ve Lexi Underwood gibi genç isimler de yer alacak.

Kaynak


Amy Madigan (Carnivàle, Ice), Brent Spiner (Outcast, Threshold, Star Trek: The Next Generation) ve Lin Shaye, tekrar eden rollerle Penny Dreadful’un uzantı dizisi Penny Dreadful: City Of Angels‘ın kadrosuna dahil oldular.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak


Adriyan Rae

Syfy, bir Vault Comics ürünü olan Vagrant Queen isimli çizgi romanın TV uyarlaması için dizi onayı verdi.

Dizinin merkez karakteri Elida‘ya Adriyan Rae‘nin hayat vereceği açıklandı. Wynonna Earp, Schitt’s Creek ve Diggstown gibi dizilerden tanıdığımız Tim Rozon‘un Isaac karakterini, Paul du Toit‘nin ise Komutan Lazaro karakterini canlandıracağı belirtildi ayrıca.

Tim Rozon

Eğlenceli, eleştirel, şiddet içeren, macera dolu bir uzay draması olarak lanse ediliyor Vagrant Queen. 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

Kaynak