Hayes MacArthur (Perfect Couples, Merry Happy Whatever, Angie Tribeca), Schooled’un 2. sezonunun 25 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Gavin Stenhouse (Allegiance) ve Gwendoline Yeo (Desperate Housewives), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Kung Fu‘nun kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Christian Keyes (In Contempt, Supernatural, Legends of Tomorrow), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan At That Age isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rita Angel Taylor, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan La Brea isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Anthony Hill ve Sherri Saum (The Fosters, Locke & Key, Limetown), Grey’s Anatomy’nin 16. sezon kadrosuna dahil oldular.

Hill ve Saum, ilk olarak sezonun 26 Mart’ta yayınlanacak olan bölümünde gözükecekler.

Kaynak


Mark Moses (Desperate Housewives, Mad Men, Deputy) ve Pete Ploszek, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Maverick‘in kadrosuna katıldılar.

Moses, merkez karakterimiz Kit‘in ABD Başkanı olan babası Charles Price karakterine hayat verecek dizide. Ploszek ise Kit’in yarı kardeşi Sebastian karakterini canlandıracak.

Kaynak


Vincent Piazza (The Passage, Boardwalk Empire), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Cleaning Lady‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Marlene Forte (DallasThe FostersFear the Walking Dead), The Conners’ın 2. sezonunun 24 Mart’ta yayınlanacak olan 16. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


50 Cent

Ünlü rapçi ve oyuncu Curtis “50 Cent” Jackson (Power, Escape Plan film serisi, Southpaw) ve James McDaniel (NYPD Blue, Sleepy Hollow, Soundtrack), For Life’ın 24 Mart’ta yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacaklar.

James McDaniel

Kaynak


Kelli Berglund

Kelli Berglund (Now Apocalypse, Animal Kingdom) ve Dot-Marie Jones (Glee), The Goldbergs’in 7. sezonunun 25 Mart’ta yayınlanacak olan 18. bölümüne konuk olacaklar.

Dot-Marie Jones

Kaynak


Marin Ireland

Marin Ireland (Sneaky Pete, The Slap, The Divide), Kim Hawthorne (Greenleaf, Lucky Louie, Rake), Lesley Boone (Ed, Agent Carter, Kevin (Probably) Saves the World) ve Bentley Green (Mr. Iglesias, Snowfall), The Good Doctor’ın 3. sezonunun 23 Mart’ta yayınlanacak olan 19. bölümüne konuk olacaklar.

Kim Hawthorne

Lesley Boone

Kaynak


Michael Jai White (Arrow, Blood and Bone, For Better or Worse), Black-ish’in 6. sezonunun 24 Mart’ta yayınlanacak olan 19. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Nicole Byer (*Loosely Exactly Nicole) ve Aaron Jennings (Pure Genius), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Carl Tart, Echo Kellum ve Justin Cunningham’ın başrolü paylaşacağı isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Dervla Kirwan

Dervla Kirwan (The Stranger, Strangers, 55 Degrees North), İrlanda kanalı RTÉ’nin dizi onayı verdiği Smother isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

BBC Studios yapımcılığında hazırlanacak olan gerilim türündeki dizi, 6 bölümden oluşacak. Dizinin senaryosu Kate O’Riordan tarafından kaleme alınacak.

Dizi, bir aile reisi olan Val Ahern (Kirwan) karakterini merkezine alacak. Val’in hayat arkadaşı bir aile partisinden sonraki sabah bir uçurumun dibinde ölü bulunur. Sonrasındaki süreçte Val, hayat arkadaşının ölümüne yol açan koşulları aydınlatmaya başlayacaktır. Rahmetlinin hayattayken sergilemiş olduğu kontrolcü ve manipülatif davranışlarının çocuklarının ve kardeşlerinin hayatını nasıl etkilediğini fark etmeye başlayacak çok geçmeden Val.

Niamh Walsh

Val’in üç kızından Jenny rolünde Jamestown dizisinden tanıdığımız Niamh Walsh‘ı, Grace rolünde Seána Kerslake‘i (Can’t Cope, Won’t Cope) ve Anna rolünde Gemma-Leah Devereux‘yu izleyeceğiz. Kadroda ayrıca Stewart Graham (The Fall, Thirteen), Thomas Levin (Borgen), Hilary Rose (The Young Offenders) ve Justine Mitchell (Cheat, Amber) gibi isimler yer alacak.

Seána Kerslake

Gemma-Leah Devereux

Hilary Rose

Justine Mitchell

Thomas Levin

Kaynak