Annalynne McCord (90210, Nip/Tuck, Let’s Get Physical), Power’ın dizi onayı alan 4 uzantı dizisinden biri olan Power Book III: Raising Kanan‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Maura Tierney

Maura Tierney (The Affair, Liar Liar, ER), Showtime’ın yaklaşan draması Rust‘ın kadın başrol oyuncusu oldu. Ayrıca Bill Camp (The Outsider, The Looming Tower, The Night Of), David Alvarez, Alex Neustaedter (Colony) ve Julia Mayorga‘nın da kadroya dahil oldukları açıklandı.

Alex Neustaedter

Kaynak


Mike Vogel (Under the Dome, Childhood’s End, The Brave), Netflix’in yaklaşan dizisi Sex/Life‘ın erkek başrol oyuncusu oldu. Vogel, Sarah Shahi‘nin karakteri Billie‘nin kocası Cooper karakterine hayat verecek dizide.

Kadroya 2 yeni takviye daha yapıldı bu arada: Adam Demos (UnReal) ve Margaret Odette.

Adam Demos

Margaret Odette

Kaynak


 

Derek Hough (Nashville, Make Your Move, Dancing with the Stars), tekrar eden bir rolle High School Musical: The Musical – The Series‘in 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Michael Chernus (Easy, Perpetual Grace, LTD, Manhattan), USA Network’ün yaklaşan limitli dizisi Evel‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Heather Lind

Heather Lind (TURN, Boardwalk Empire, Demolition) ve Cameron Scoggins (Nashville, Shades of Blue), Prodigal Son’ın 23 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

Cameron Scoggins

Kaynak


The Flash’ın devam eden 6. sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Kayla Compton‘ın dizinin 7. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Christopher Meyer (The Affair, The Fosters, Wayward Pines) ve Zayne Emory (The Rookie, The Goldbergs, Crazy Ex-Girlfriend), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Maverick isimli dramanın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Ivana Sakhno, Cillian O’Sullivan, Lydia Fleming, Charles Brice (Homeland, Show Me a Hero) ve Alyona Khmelnitskaya, Netflix’in yaklaşan draması In From The Cold‘un kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Ginger Gonzaga (Wrecked, Mixology, Kidding), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Cleaning Lady isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


David Alan Grier (The Cool Kids, The Carmichael Show, Bad Teacher), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Prospect‘in kadrosuna katıldı.

Grier, kasabanın belediye başkanı Ambrose karakterine hayat verecek.

Kaynak


Carl Tart (Rob Riggle’s Ski Master Academy), Echo Kellum (Arrow, Sean Saves the World, Ben and Kate) ve Justin Cunningham, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Phil Augusta Jackson ve Dan Goor‘un, yaratıcı, senarist ve yapımcı pozisyonunu paylaşacağı dizi, bir grup Afrikalı-Amerikalı arkadaşı merkezine alacak, onların randevu hayatları ve şarap üzerine bir dizi olacak.

Tart, hiçbir kadına bağlanmayan, daimi bekar Sherm Jones karakterine hayat verecek dizide. Echo, grubun umutsuz romantiği Noah Koles karakterini canlandıracak. Cunningham ise 8 senelik mutlu bir evliliğe sahip olan Wyatt Fields isimli bir adama hayat verecek.

Kaynak


Delroy Lindo (The Good Fight, Blood & Oil, Believe), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Harlem’s Kitchen‘ın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Zahir McGhee‘nin kaleme alacağı dizinin deneme bölümünü Stephen Williams yönetecek. McGhee’ye yapımcı koltuğunda Lindo, Laurie Zaks, Todd Lieberman ve David Hoberman eşlik edecek.

Dizinin hikayesi Harlem’de güzel bir restoranda geçecek. Lindo, söz konusu restoranı karısı ve 3 kızının da yardımıyla işleten Ellis Rice isimli bir şefe hayat verecek dizide. Beklenmedik bir ölüm aileyi bir kargaşanın içerisine itecek ve uzun süredir saklı olan sırlar açığa çıktığı vakit restoranın geleceği tehlikeye girecek.

Kaynak