Sarah Shahi (The Rookie, Person of Interest, The L Word), Netflix’in dizi onayı verdiği Sex/Life isimli dizinin başrol oyuncusu oldu.

8 bölümlük onay alan dizinin senaryosunu Stacy Rukeyser kaleme alacak. Dizi, B.B. Easton‘ın 44 Chapters About 4 Men isimli anı kitabından uyarlanacak. Billie Connelly isimli bir kadın, geçmişi ve kocası arasındaki bir aşk üçgenini merkezini alacak. Kadın kimliği ve tutkusuna buğulu bir yeni tat getirecek. Billie, 10 yıl öncesinde bekar ve seksi bir şehir kızıyken şimdilerde banliyöde yaşayan 2 çocuklu bir anne.

Kaynak


Mather Zickel (Younger, Masters of Sex, House of Lies), tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan komedisi The Crew‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Chance Kelly (Aquarius), tekrar eden bir rolle ABC’nin yaklaşan draması For Life’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Harry Richardson (Poldark, Doctor Thorne), Thomas Cocquerel (The 100) ve Jack Gilpin (Billions), HBO’nun yaklaşan draması The Gilded Age’in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Gillian Vigman

Gillian Vigman (Life Sentence, Suburgatory, New Girl) ve Peter Onorati (S.W.A.T., This Is Us), Mom’ın 7. sezonunun 13 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Peter Onorati

Kaynak


Billy Burke (Zoo, Revolution), 911: Lone Star’ın 17 Şubat’ta yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacak.

Kaynak