Hunter King (Life in Pieces), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Prospect‘in başrol oyuncusu oldu.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu Sherry Bilsing-Graham ile Ellen Kreamer birlikte kaleme alacaklar. Yönetmenlik görevini ise Randall Einhorn üstlenecek. Söz konusu üçlü aynı zamanda dizinin yapımcıları olacaklar.

Prospect, feminist bir bakış açısına sahip bir Western komedisi olacak ve Abigail Lansing (King) isimli idealist bir genç kadını merkezine alacak. Abigail, öğretmen olmak amacıyla sınır bölgesine taşınacak. Fakat orada onu bekleyen öğrencilerin çocuklar değil de bıçkın çiftlik delikanlıları olduğunu görünce idealist halleri büyük bir teste tabi tutulmuş olacak.

Kaynak


Odette Annable (Supergirl, The Astronaut Wives Club, October Road), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan ve Thirtysomething‘in devam dizisi olma özelliği taşıyan Thirtysomething(else)‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Gugu Mbatha-Raw (The Morning Show, Touch), Disney+’ın yaklaşan dizisi Loki‘nin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Nathalie Emmanuel (Game of Thrones, Four Weddings and a Funeral), Quibi’nin yaklaşan dizisi Die Hart‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jenna Rosenow (Mako Mermaids), tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan draması Firefly Lane‘in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Kwame Patterson (The Oath, The Wire), tekrar eden bir rolle Snowfall’un 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


JanLuis Castellanos (Runaways), 13 Reasons Why’ın 4. ve son sezonunun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Josh Hamilton

Josh Hamilton (13 Reasons Why, Ray Donovan, Gracepoint), James Morrison (Those Who Kill, 24, Hawthorne) ve Mark Linn-Baker (Blue Bloods, Twins, Perfect Strangers), Law and Order: SVU‘nun 21. sezonunun 27 Şubat’ta yayınlanacak olan 16. bölümüne konuk olacaklar.

James Morrison

Mark Linn-Baker

Kaynak