John Travolta

John Travolta (Grease, Pulp Fiction, Face/Off, American Crime Story), Quibi’nin yaklaşan dizisi Die Hart‘ın başrol oyuncularından biri oldu. Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Kevin Hart olmuştu.

Kevin Hart

Die Hart’ın senaryosunu Tripper Clancy ve Derek Kolstad ikilisi birlikte kaleme alacaklar. Eric Appel, yönetmenlik görevini üstlenecek. Dizinin yapımcılığını ise Hart, Candice Wilson, Bryan Smiley ve Jeff Clanagan üstlenecekler.

Çekimlerine önümüzdeki hafta başında başlanacak olan aksiyon komedi türündeki dizide Hart, kendisinin yarı kurgu versiyonuna hayat verecek. Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde:

Hart, şu ana kadar yer aldığı filmlerde hep yardımcı komedyen olarak yer almış ve bu durumdan çok sıkılmıştır. Derken ünlü bir yönetmenden bir teklif alır ve bir aksiyon filminde yıldız oyuncu olma hayali gerçek olmak üzeredir. Fakat küçük bir sorun vardır. Kevin öncelikle bir deli (Travolta) tarafından yönetilen dünyanın en önemli aksiyon yıldızı yetiştirme okulundan mezun olmak zorundadır.

Kaynak


Jeanne Tripplehorn (Waterworld, The Firm, Big Love, Criminal Minds), tekrar eden bir rolle HBO’nun yaklaşan draması The Gilded Age’in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Danielle Deadwyler (The Haves and the Have Nots), tekrar eden bir rolle HBO Max’in yaklaşan limitli dizisi Station Eleven‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sebastian De Souza (Recovery Road, Medici, The Borgias, Skins), Hulu’nun yaklaşan komedisi The Great‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Tyler Lepley (The Haves and the Have Nots), daha önce şurada sözünü ettiğimiz, senaryosunu Tracy Oliver‘ın kaleme alacağı, Amazon’un isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Mike Cabellon (Orange Is the New Black), NBC’nin dizi onayı verdiği ve Ted Danson‘ın başrolde yer alacağı isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jack Cutmore-Scott

Jack Cutmore-Scott (Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Deception), Suzanne Cryer (Silicon Valley, The Fosters, Two Guys, a Girl and a Pizza Place), Nicole Steinwedell (The Unit) ve Taylor Kowalski (Snowfall, Homeland), Hawaii Five-0’un 10. sezonunun 21 Şubat’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

Suzanne Cryer

Nicole Steinwedell

Taylor Kowalski

Kaynak


Steve Talley (American Pie film serisi, Love Bites, Idiotsitter), Outmatched’in 20 Şubat’ta yayınlanacak olan 5. bölümüne konuk olacak.

Kaynak