6 Nisan 2020 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Quibi’den yeni dizi projeleri gelmeye devam ediyor. Duyurulan son proje, Laura Dern‘in (Enlightened. Big Little Lies, Twin Peaks) başrolde yer alacağı Just One Drink isimli dizi oldu.

Senaryosunu Nick Hornby‘nin (State of the Union, About a Boy, Love, Nina) kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda Hornby’ye Dern, Jayme Lemons ve Elisa Ellis eşlik edecek. Bir barmen (Dern) ve onun tamamı duygusal açıdan harap halde olan müşterileri arasında, tek perdelik skeçler üzerinden ilerleyecek her bölümde dizi.

Kaynak


Caroline Aaron (The Marvelous Mrs. Maisel), FOX’un yaklaşan dizisi Outmatched’in 6 Şubat’ta yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacak. Aaron’ı Jason Biggs’in karakteri Mike‘ın annesi Sylvia rolünde izleyeceğiz. Daha önce şurada haberini verdiğimiz Tony Danza ise Mike‘ın babası Jay karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


The Expanse’in 4. sezonunda tekrar eden bir rolle yer alan Keon Alexander, 3. ve 4. sezonlarda tekrar eden bir rolle boy gösteren Nadine Nicole ve 4. sezona 1 bölümlüğüne konuk olan Jasai Chase Owens‘ın dizinin 5. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildikleri açıklandı.

Kaynak


Vella Lovell (Crazy Ex-Girlfriend, Dollface), NBC’nin dizi onayı verdiği ve Ted Danson‘ın başrolde yer alacağı isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Avustralyalı aktör Charles Jazz Terrier, tekrar eden bir rolle Legacies’in 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Philip Anthony-Rodriguez (The Secret Life of the American Teenager, Why Women Kill, Grimm), tekrar eden bir rolle CBS’in yaklaşan draması Tommy’nin kadrosuna katıldı.

Kaynak