Lindsey Morgan (The 100), The CW’nun 2020-2021 sezonu için onay verdiği yeni diziler arasında yer alan Walker, Texas Ranger‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Troian Bellisario (Pretty Little Liars), Stumptown’ın 12 Şubat’ta yayınlanacak olan bölümüne konuk olacak.

Kaynak


NCIS: Los Angeles’ın 10. ve 11. sezonlarında tekrar eden bir rolle yer alan Medalion Rahimi‘nin kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Amirah Vann (Underground, How to Get Away with Murder), Star Trek: Picard’ın kadrosuna dahil oldu. Vann, ilk olarak 13 Şubat’ta yayınlanacak olan bölümde gözükecek.

Kaynak


Jennifer Esposito (Blue Bloods, Samantha Who?, The Boys), Netflix’in yaklaşan limitli dizisi Inventing Anna‘nın kadrosuna katıldı.

Kaynak


David Duchovny‘nin kızı West Duchovny, HBO Max’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Vegas High‘ın kadrosuna katıldı.

21 yaşındaki oyuncu, daha önce The X Files ve The Magicians dizilerinde konuk oyunculuk deneyimi yaşamıştı. Bu dizi onay aldığı takdirde ise ilk kez bir dizide kadrolu oyuncu olarak yer almış olacak.

Kaynak


Carmel Laniado (A Christmas Carol), The Witcher’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Charles Michael Davis (The Originals, Younger, For the People), NCIS: New Orleans’ın 6. sezonunun kadrosuna dahil oldu. Davis, ilk olarak sezonun 8 Mart’ta yayınlanacak olan bölümünde gözükecek.

Kaynak


Sanaa Lathan

Sanaa Lathan (The Affair, Nip/Tuck, Shots Fired), Netflix’in yaklaşan aksiyon-gerilim dizisi Hit And Run‘ın başrol oyuncularından biri oldu. Dizinin kadrosunda ayrıca Kaelen Ohm, Moran Rosenblatt ve Gregg Henry (The Killing, Scandal, Hung) gibi isimler yer alacak. Gal Toren ise konuk oyuncu olarak boy gösterecek dizide.

Kaelen Ohm

Moran Rosenblatt

Gregg Henry

Kaynak