Dizi yayınlamaya başlayan Youtube Red, geçtiğimiz yaz aylarında bizleri Sideswiped isimli yeni komedi dizisiyle buluşturdu. Dizinin ilk sezonu 8 bölüm sürdü ve henüz ikinci sezon hakkında bir haber yok. Bölüm süreleri 22-26 dakika arası değişiyor.

Carly Craig dizinin hem yaratıcısı hem de başrolü olarak yer alıyor. Onun yanında Daniel Reisinger, Robin Schiff ve Jeremy Garelick yapımcı olarak yer alıyor.

35 yaşına girmiş ve iş-ev arası durağan bir hayat yaşayan Olivia (Carly Craig) artık bu durumdan çok sıkılmıştır. Üstelik henüz son sevgilisini de unutmuş değildir; onun özgüvensizliğini de yaşıyordur. Bu sırada doğum gününde annesi ve kız kardeşinin ısrarlarıyla Tinder açar ve ilk günden 252 kişiyle eşleşir ve sırayla hepsiyle takılmaya başlar. Annesi Mary (Rosanna Arquette) ve kız kardeşi Jayne (Chelsea Frei) onun destekçisidir. Bu sırada annesi eşinin ölümünden sonra yalnızlık problemleriyle uğraşırken kız kardeşi de yeni doğan çocuğuyla ve eski heyecanını kaybetmiş evliliği ile mücadele etmektedir.

Ayrıca dizide konuk oyuncu olarak Jason SudeikisRick SpringfieldPeter GallagherTyler PoseyThomas LennonBryan GreenbergCharles Michael DavisRhys CoiroCraig FrankAlice Lee  ve Sarah Burns gibi tanıdık simaları görüyoruz.

Yaz aylarında kafa dağıtmalık, eğlenceli bir komedi istiyorsanız diziyi tavsiye ederim. Hiç Youtube dizisi izlememiştim ama memnun kaldığımı söyleyebilirim. 8 bölüm bir çırpıda bitiverdi, hiç sıkmadı. Onay gelirse de devam ederim muhtemelen.

İzleyecek olanlara iyi seyirler.

TANITIM FRAGMANI