Carly Craig

YouTube Red’den yeni bir komedi geliyor: Swipe Right

Carly Craig (American Housewife, Burning Love), dizinin başrolünde yer alacak. Rosanna Arquette ve Chelsea Frei da kadrolu oyuncu olarak yer alacak.

Rosanna Arquette

Chelsea Frei

YouTube Red’den 8 bölümlük onay alan ve 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak olan dizinin birbirinden ünlü isimleri barındıracak olan konuk havuzunda yer alacak bazı isimler ise şunlar:

Jason Sudeikis (The Last Man on Earth, Eastbound & Down, 30 Rock), Rick Springfield (Supernatural, Californication, True Detective), Peter Gallagher (The O.C., Togetherness, Covert Affairs), Tyler Posey (Teen Wolf, Jane the Virgin), Thomas Lennon (The Odd Couple, Sean Saves the World, Lethal Weapon), Bryan Greenberg (How to Make It in America, One Tree Hill, The Mindy Project), Charles Michael Davis (The Originals, Younger), Christopher McDonald (Harry’s Law, Ballers), Rhys Coiro (Entourage, Graceland, The Lizzie Borden Chronicles), Craig Frank (The Messengers, Mixology), Alice Lee (Gap Year, Switched at Birth, Faking It) ve Sarah Burns (Wet Hot American Summer: Ten Years Later, Big Little Lies, Married).

Jason Sudeikis

Rick Springfield

Peter Gallagher

Tyler Posey

Thomas Lennon

Bryan Greenberg

Charles Michael Davis

Christopher McDonald

Rhys Coiro

Craig Frank

Alice Lee

Sarah Burns

Gerçek bir hikayeden esinlenilerek senaryolaştırılan dizinin konusu ne peki?

Olivia (Craig); hayatı boyunca her şeye ‘Hayır’ demiş, 35 yaşında, bekar ve perişan halde bir kadındır. Derken Tinder’ın randevu dünyasına kendisini atar ve 252 eşleşmesinin her biriyle randevulaşmaya başlar. …ve bu yolculukta yalnız değildir. Kız kardeşi ve annesi de bu randevu dünyasında kendisine yoldaşlık eder.

Frei’ı Olivia’nın evli kız kardeşi Jayne karakterinde, Arquette’yi ise Olivia ve Jayne’in yakın zaman içerisinde dul kalmış anneleri Mary karakterinde izleyeceğiz.

Dizinin senaryosunu Carly Craig ve Daniel Reisinger beraber kaleme alacak. Reisinger ayrıca dizinin yönetmenliğini de üstlenecek. Yapımcı koltuğunda bu ikiliye Jeremy Garelick de eşlik edecek.

Kaynak 12