YouTube Red’den Wayne isimli bir aksiyon komedi geliyor.

Dizinin yaratıcısı Shawn Simmons. Yapımcı kadrosunda Simmons dışında Deadpool‘un yazarlarından Paul Wernick ve Rhett Reese‘e ek olarak Kirk WardGreg Coolidge gibi isimler var.

Ciara Bravo

Başrollerini Mark McKenna ile Second Chance ve Red Band Society dizilerinden tanıdığımız Ciara Bravo‘nun paylaşacağı dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Dizinin merkezinde altın kalpli bir Dirty Harry olarak tarif edilen, 16 yaşında Wayne (McKenna) isimli bir genç var. Gencimiz Boston’dan Florida’ya doğru bisikleti ile yola çıkıyor yeni arkadaşı Del (Bravo) ile beraber. Amacı ise babasına ait olan ve babası ölmeden önce ondan çalınan 1979 model Trans-Am otomobili geri almak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Ground Floor ve Glory Daze gibi komedi dizilerinden tanıdığımız James Earl, Glee, Welcome to the Family, My Name Is Earl ve Yes, Dear gibi dizilerden aşina olduğumuz Mike O’Malley, Rescue Me, Oz ve Battle Creek gibi dizilerden hatırlanabilecek Dean Winters, Quarry dizisinden anımsanabilecek Joshua J. WilliamsStephen KearinJamie Champagne ve Jon Champagne gibi isimler bulunuyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan Wayne, 2019 yılı Ocak ayı içerisinde izleyici ile buluşacak.

Bu da diziden paylaşılan ilk video: