Ekran yolculuğuna sekizinci sezonuyla devam eden Suits dizisinden yeni bir uzantı geliyor. İsmi “Second City” olarak konan uzantı gelecek yıl içinde başlayacak.

Yeni dizinin hikayesi Chicago şehrinde geçecek ve merkezinde Gina Torres’in canlandırdığı Jessica Pearson karakteri olacak. Yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayan Jessica, Chicago’nun kirli politik dünyasının içine dahil olacak. Suits’in yedinci sezon finali uzantı olması için kurgulanmış; Jessica başta olmak üzere uzantıda yer alacak bazı karakterler ve oyuncular bölümde gözükmüşlerdi.

Uzantıda Torres dışında yer alacak bazı isimler şöyle: Morgan Spector, Bethany Joy Lenz, Chantel Riley, Isabel Arraiza, Eli Goree ve Simon Kassianides. Bu isimlerden Lenz, sezon finalinde Rebecca Rittenhouse’un oynadığı Keri Allen karakterini canlandıracak.

Morgan Spector: Suits bölümünde olduğu gibi şehrin başkanı Bobby Golec. Yakışıklı, karizmatik, esrarengiz ve işçi sınıfından gelme birisi.

Bethany Joy Lenz: Başkanın gayriresmi sağ kolu Keri Allen. Chicago’da doğmuş büyümüş, hırslı bir avukat.

Chantel Riley: Suits bölümünde olduğu gibi Jessica’nın hemşirelik yapan kuzeni Angela Cook. Jessica’nın yardımseverliğine karşı şüpheci. İki oğluyla ve annesiyle ilgilenmekle meşgul.

Isabel Arraiza: İçindeki gücü kullanmayı en iyisinden öğrenecek olan Jessica’nın asistanı Yoli Castillo.

Eli Goree: Başkanın basın danışması, eski gazeteci Derrick Mayes. Fark yaratmak için politikaya giren ama gerçeklerin zorluğuyla yüzleşen biri.

Simon Kassianides: Başkanın şoförü Nick D’Amato. İmar işinde olan şehrin önde gelen isimlerinden birisiyle gizemli bir bağı var.