Katherine Heigl (RoswellGrey’s Anatomy, SuitsKnocked Up), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Our House‘un kadın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Brendan O’Brien‘ın kaleme alıp yönetmenliğini James Burrows‘un üstleneceği çoklu kamera yöntemi ile çekilecek olan bir aile komedisi olacak Our House. Dizinin merkezinde çocuklarını sevgi ve destek vererek yetiştirmeye kendini adamış bir anne ve baba yer alacak. Shawn ve Bridget, çocuklarını da yanına alıp Bridget’ın büyüdüğü eve, ebeveynlerinin ve çatlak kardeşlerinin yanına taşınacaklar ve orada eski stil ebeveynlik tarzıyla mücadele ederken bulacaklar kendilerini ister istemez.

Heigl, Bridget karakterine hayat verecek dizide. Bir terapist olan Shawn karakterini ise Timeless, Preacher ve Better Off Ted dizilerinden tanıdığımız Malcolm Barrett canlandıracak.

Malcolm Barrett

Kaynak


Andy Garcia (Kurtlar Vadisi: Pusu, BallersThe Godfather: Part IIIThe Pink Panther 2), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Kenan Show‘un başrol oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu Jackie Clarke‘ın kaleme alıp yönetmenliğini Chris Rock‘ın yapacağı tek kamera yöntemi ile çekilecek komedi dizisi, yeni dul kalmış olan Kenan isimli bir babayı merkezine alacak. Kenan, çocukları için her şey olma konusunda azimli bir adam. O izin vermek istemese de karısının ölümünden sonra emekli bir polis memuru olan inatçı kayınpederi Percy de bir şekilde yaşamlarına dahil oluyor ve hikaye başlıyor.

Garcia, Percy karakterine hayat verecek dizide. Kenan karakterini ise Kenan Thompson canlandıracak.

Kenan Thompson

Kaynak


Kate Mulgrew (Orange Is the New BlackStar Trek: VoyagerNTSF:SD:SUV), Brett Gelman (Married, Camping, Go On) ve Natalie Paul (The Sinner, The Deuce), tekrar eden rollerle Mr. Mercedes’in 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Lizzy Caplan

Lizzy Caplan (Masters of Sex, Party Down, The Class), Tim Robbins (The Brink, Here and Now, Mystic River), Garrett Hedlund (Mosaic, Tron, Mudbound) ve Elsie Fisher, Castle Rock’ın 2. sezonunun başrol oyuncuları oldular.

Tim Robbins

Garrett Hedlund

Elsie Fisher

Kadroya katılan diğer isimler ise Yusra Warsama, Barkhad Abdi ve Matthew Alan oldu.

Kaynak


Anthony Mackie ve Yahya Abdul-Mateen II (The Get Down), Black Mirror’ın 5. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Emma Paetz kadrolu oyuncu olarak, Jessica Ellerby (Living the Dream, Lovesick) ise tekrar eden bir rolle Epix’in yaklaşan draması Pennyworth‘ün kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Michelle Dockery (Good Behavior, Godless, Downton Abbey) ve Jaeden Martell (Masters of Sex), Apple’ın yaklaşan limitli dizisi Defending Jacob‘ın kadrosuna katıldılar.

Dockery, Chris Evans‘ın karakteri Andy Barber‘ın eşi Laurie Barber karakterine hayat verecek dizide. Martell de Andy ve Laurie’nin oğulları Jacob karakterini canlandıracak.

Kaynak


Deborah S. Craig (Hart of Dixie, The Blacklist), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Emperor Of Malibu‘nun kadrosuna katıldı.

Auggie‘nin annesi Shiatzy karakterine hayat verecek dizide Craig.

Kaynak