Ken Jeong (Dr. Ken, Community), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Emperor Of Malibu‘nun başrol oyuncularından biri oldu.

Crazy Rich Asians‘ın yazarı Kevin Kwan ile David Sangalli‘nin senaryosunu beraber kaleme alacağı çoklu kamera yöntemi ile çekilecek komedi dizisinin yapımcı koltuğunda Kwan-Sangalli ikilisine Michelle NaderChristina Lee ve Danielle Stokdyk gibi isimler eşlik edecek.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Çinli bir milyarderin oğlu ailesine Amerikalı bir kadınla nişanlandığını açıkladığında oğlanın acımasız ailesi oğullarını geri kazanmak ve Amerikan rüyasını test etmek için taze nişanlı çiftimize baskın yaparlar.

Jeong dizide Çinli milyarder baba Gerry karakterini canlandıracak. Oğlu Auggie‘nin ailesinin haberi olmadan 2 yıldır birlikte olduğu Kaliforniyalı bir kadınla evlenme planları yaptığını öğrenince şok geçirecek Gerry. Bunun üzerine bütün aileyi toplayıp oğlunun yaşadığı şehir olan Los Angeles’a getirecek ve Auggie’yi bu evlilik fikri için yeniden düşünmeye ikna etmeye çalışacak.

Kaynak