Sky One’da 2 Kasım 2017 tarihinde yeni bir komedi başlıyor: Living the Dream

6 bölümlük komedi, İngiltere’nin Yorkshire kentinde sıkışıp kalan 2 çocuklu 4 kişilik bir ailenin ABD’nin Florida eyaletine bir karavan parkı çalıştırmak üzere taşınması üzerine olacak. Elbette ailenin Amerikan rüyası tam olarak bekledikleri gibi şekillenmiyor.

Pemberton ailesinin reisi Mal karakterinde Outcast, The Level ve Mad Dogs gibi dizilerden hatırlanabilecek Philip Glenister‘ı izliyoruz. Ailenin annesi Jen rolünde Paranoid ve Scott & Bailey dizilerinden tanıdığımız Lesley Sharp karşımıza çıkacak. Ailenin ergen çocukları Tina ve Freddie karakterlerine ise Outlander ve Prime Suspect 1973‘ten anımsanabilecek Rosie Day ile Game of Thrones ve Dickensian dizilerinden tanıdığımız Brenock O’Connor hayat verecek.

Karavan parkı sakinlerinden Rhoda, Troy ve Aiden karakterlerine ise sırasıyla Kim Fields (Living SingleThe Facts of Life), Kevin Nash ve Leslie Jordan (Will & Grace) hayat verecek.

Dizinin yazarı Mick Ford. Cold Feet’in yapım şirketi Big Talk Productions’tan çıkacak dizinin bölümleri ise Saul Metzstein ve Philippa Langdale tarafından yönetildi.

Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.