Annabeth Gish (The X Files, Halt and Catch Fire, The Bridge), tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan korku dizisi The Haunting of Hill House‘un kadrosuna katıldı.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan haberler için tıklayın.

Kaynak


Will & Grace‘in önceki sezonlarına Val Bassett karakteri ile 5 bölümlüğüne konuk olan Molly Shannon da dizinin diriliş sezonuna konuk oyuncu olarak dönecekler kervanına katıldı.

Kaynak


Nathan Parsons (The Originals, True Blood, Bunheads), tekrar etme potansiyeli olan bir rolle Once Upon a Time’ın 7. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Alex Rich (GLOW), ünlü ressam Pablo Picasso‘nun gençliğini canlandırmak üzere Genius’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

2. sezon kadrosuna dahil olan diğer 5 isim ise şöyle: Clémence Poésy (The Tunnel, Gossip Girl), Robert Sheehan (Misfits, Fortitude), Aisling Franciosi (Clique, The Fall, Legends), Sebastian Roché (The Originals, Supernatural, Odyssey 5) ve Poppy Delevingne.

Poésy’yi Fransız ressam Francoise Gilot, Roché’yi Francoise’nin babası Emile Gilot, Sheehan’ı Picasso’nun yakın arkadaşı Carlos Casagemas, Delavingne’yi ise Picasso’nun bir aşığı ve aynı zamanda ilham perisi olan Marie-Thérèse Walter karakterine hayat verirken izleyeceğiz.

Clémence Poésy

Robert Sheehan

Aisling Franciosi

Sebastian Roché

Poppy Delevingne

Kaynak


Josh Stamberg (The Affair, Parenthood), Jake Etheridge, Rainee Lyleson, Nic Luken ve Dylan Arnold, tekrar eden rollerle Nashville’in 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak

Josh Stamberg

Jake Etheridge

Rainee Lyleson

Nic Luken

Dylan Arnold