Tiffany Haddish, Sam Richardson, Zoe Chao, Ben Schwartz, Ike Barinholtz, Dave Franco, Jamie Demetriou, Ilana Glazer ve John Early Apple TV+’ın gizem-cinayet komedi dizisi The Afterparty’nin başrol oyuncuları oldular. Chris Miller ve Phil Lord, TriStar TV ve Sony Pictures TV dizinin yapımcıları.

Chris Miller tarafından yaratılan 8 bölümlük tek kameralı komedi dizisi, bir lisenin mezunlarının yeniden bir araya gelmesinden sonraki partide meydana gelen olaya odaklanacak. Her bölümde aynı gece farklı bir karakterin bakış açısıyla anlatılacak. Karakterlerin her birinin kendi benzersiz görsel formatına ve anlatıcının kişiliğine uygun bir şekilde hikaye izleyiciye aktarılacak.

Tiffany Haddish, yüksek profilli vakayı çözmek için görevlendirilen eksantrik dedektif Danner’a hayat verecek.

Sam Richardson, lisedeki aşkı Zoe ile yeniden bağlantı kurmayı uman sevimli bir kaçış odası tasarımcısı olan Aniq’i canlandıracak.

Zoe Chao, sevgilisinden yeni ayrılan eski bir sanatçı ve okul yöneticisi olan lise zamanın sevilen ismi Zoe’ye hayat verecek.

Ben Schwartz, Aniq’in müzik alanında kariyer hayali kuran amansızca pozitif en iyi arkadaşı Yasper’ı canlandıracak.

Ike Barinholtz, Zoe’nin eski kocası, kibirli, eski bir lise sporcusu olan Brett’i canlandıracak.

Ilana Glazer, liseyi birincilik ile tamamlayan eski sınıf başkanı Chelsea’ye hayat verecek.

Dave Franco, bir zamanların aptal bir lise drama öğrencisi, şimdilerin ünlü bir pop yıldızı ve aktörü olan Xavier’i canlandıracak.

Jamie Demetriou, lise boyunca görmezden gelinen ve hatırlanmayı umduğu için buluşmaya katılan Walt’a hayat verecek.

John Early, Detektif Danner’ın aşırı hevesli ortağı detektif Culp’u canlandıracak.

Kaynak