Good Cop'un başrol oyuncusu Warren Brown ve Copper'ın başrol oyuncusu Tom Weston-Jones

Good Cop’un başrol oyuncusu Warren Brown ve Copper’ın başrol oyuncusu Tom Weston-Jones

BBC ve BBC America, önümüzdeki aylar için polislerin etrafında gelişen 2 yeni diziyi seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Biri, BBC America’nın ilk orijinal dizisi olacak olan Copper, diğeri de asıl BBC’de yayınlanacak olan Good Cop. İki dizi hakkında küçük de olsa fikir edinmek isteyenleri yazının devamına alalım.

Copper

Copper

Copper
BBC America’da ekrana gelecek olan dizi, 1864 senesinin New York’unda, İrlanda göçmeni bir polisin maceralarını anlatacak. Polisimiz Kevin Corcoran, bir yandan kaybolan karısını ve ölen kızını araştırmaya da devam edecek.Dizimizin başrolünde, daha önce The Night Watch ve Spooks‘ta yer almış olan Tom Weston-Jones‘u göreceğiz. Yakışıklı aktörümüze, Raw‘dan tanıdığımız Kevin Ryan eşlik edecek. Ayrıca Koş Lola Koş (Lola rennt / Run Lola Run) filminin başrol oyuncusu Franka Potente‘yi de kadroda görmek mümkün. Diziminizin yaratıcılarından biri olan Tom Fontana‘nın, efsane hapishane dizisi OZ‘un yapımcılarından olduğunu da söylemeden geçmeyelim.Çekimleri, Ocak ayında Kanada’nın Toronto şehrinde başlayan Copper‘ın ilk bölümü 19 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak. Dizinin ilk sezonunun 10 bölüm olması düşünülüyor.Tanıtım Filmi:

Good Cop

Good Cop

Good Cop
BBC’de gösterilmeye başlayacak olan dizi, Liverpool’lu genç bir polisin etrafında gelişecek. En yakın arkadaşının vahşice öldürülmesinden sonra, polisimizin hayatı tepe taklak olacak ve kendi inandığı ilkeleri sorgulamaya başlayacak.Good Cop’ın iyi polisi olarak, Dead Set‘ten Hollyoaks‘a, Luther‘dan Inside Men‘e kadar bir çok başarılı İngiliz yapımında yer almış olan Warren Brown‘ı görüyoruz. Ayrıca Boardwalk Empire‘dan bildiğimiz Stephen Graham ve Merlin‘den aşina olduğumuz Tom Hopper, dizideki diğer tanıdık yüzlerden. Merak edenler, kalan oyunculara buradan ulaşabilirler.İlk sezonu 4 bölüm olarak planlanan Good Cop‘ın yayın tarihi daha belli olmadığı gibi, henüz ortaya çıkmış bir tanıtım filmi de mevcut değil.