Better with You

Better with You

Bir aile… Üç farklı adam ve üç farklı kadın… Bir baba ve annenin, kızları ile eşleri arasında geçen komik sorunlarla dolu Better with You ile ilgili daha çok bilgi yazımızın devamında…

Better with You

Better with You

ABC kanalında yayınlanıp, 22 bölümlük tek sezon sürmüş ve 2011’de iptal olmuş olan dizimiz, 30’ar dakikalık ailevi sorunlar ve çözümlerini içeren komik bölümlerden oluşuyor. Olaylar Vicky – Joey, Maddie – Ben ve Mia – Casey aileleri etrafında şekilleniyor ve bu üç ailenin “tek bir aile” gibi davranması ile neticeleniyor.

Joel ve Vicky

Joel ve Vicky

Joel ve Vicky, Maddie ve Mia adında iki kız çocuğuna sahip, evliliklerinde 35 yılı devirmiş tecrübeli bir ailedir. Her aile gibi kızlarının iyi birer eşe sahip olup kendilerine torunlar vermelerini istemektedirler.
Joel rolünde Kurt Fuller, Vicky rolünde ise Debra Jo Rupp oynuyor.

Maddie ve Ben

Maddie ve Ben

Maddie ve eşi Ben 9 yıllık ilişkilerinde oldukça büyük bir yol katetmiş olsalar da bazı zamanlar çeşitli sorunlar ile boğuşmak zorunda kalmaktadırlar. Ben‘in arası Joel ile bazı sebeplerden ötürü kötü olsa ve Joel bariz şekilde onu sevmediğini beyan etse de Ben, Maddie için bunlara katlanmaktadır.
Maddie rolünde Jennifer Finnigan, Ben rolünde Josh Cooke oynuyor.

Mia ve Casey

Mia ve Casey

Mia ve Casey, birbirlerini her gün yeniden tanıyan ve aşklarını her gün yeniden tazeleyen bir çiftimiz. Casey, Ben‘in aksine Joel‘in gözdesi sayılabilir. Maddie, Mia‘nın pek çok konuda ailesince kayırıldığı düşüncesindedir. Bu sebeple, küçük de olsa kıskançlıklar içerisindedir. Casey, Ben ile anlaşmaya çalışsa da Ben herkese olduğu kadar ona da mesafelidir.
Mia rolünde JoAnna Garcia Swisher, Casey rolünde Jake Lacy oynuyor.

Dizimiz öyle baymadan, sıkmadan güzel bir yarım saat vaat ediyor ve –bence– bu vaadini yerine getiriyor. Aile komedisi, hatta aileler komedisi izlemek isteyenler için tek sezonluk “Better with You” güzel bir seçenek.