The Office ve The Mindy Project dizilerinin oyuncusu ve yapımcılarından B.J. Novak, FX ve HBO Max’te yayınlanacak 2 dizi projesi üzerinde çalışıyor.

FX, geçen sene Temmuz ayında Platform isimli dizinin deneme bölümüne onay vermişti. Bu ayın başında ise projeye resmi dizi onayını verdi. Eski adı Platform olan ve yeni adı şimdilik açıklanmayan proje, bugün yaşadığımız dünya hakkında bireysel, karakter odaklı hikayeler anlatmak için zamanımızın en cesur meselelerini bir sıçrama noktası olarak kullanan antolojik bir televizyon dizisi olacak.

Dizinin ilk 2 bölüm çekilmiş durumda. Lucas Hedges, Jon Bernthal, Kaitlyn Dever, Boyd Holbrook, O’Shea Jackson Jr., George Wallace ve Ed Asner, dizide göreceğimiz isimler.


B.J. Novak’ın çoklu kamera yöntemiyle çekilecek HBO Max için üzerinde çalıştığı projenin adı Young People. Birden fazla senaryo geliştirmek üzere yazarlar odası kuruldu. Novak, yazar ve yönetici yapımcı olacak.

Young People, kendilerini Brooklyn’de bir apartman dairesi paylaşırken bulan, çok farklı geçmişlere ve bakış açılarına sahip 20’li yaşlarındaki 6 genç insanı merkezine alacak.