bir taraftan bazı kanallar seyircinin gözünün yaşına bile bakmadan dizilerini iptal etmeye devam ederken bir taraftan da yeni dizi haberleri gelmeye devam ediyor.


ilk dizimiz 22 dakika ailesince pek sevilen kanalımız hbo‘dan: veep. başrolünü Julia Louis-Dreyfus‘ın oynaması muhtemel olan komedi dizisi, senatör selina meyer karakterinin başkan yardımcısı olmasıyla gelişen olayları anlatan bir nevi ‘beyaz saray’ komedisi. dizinin yaratıcısı bafta ödüllü The Thick of It‘in de yaratıcısı olan ingiliz komedyen, yazar ve yönetmen Armando Iannucci.

diğer bir dizi haberi de bir kore filmini uyarlamaya hazırlanan fx‘ten. 2007 yapımı soo (art of revenge/intikam sanatı) adlı filmden uyarlanan, history of violence‘ın da yazarı josh olson tarafından kaleme alınan dizi; birbirine yabancı, biri dedektif diğeri kiralık katil olan ikiz kardeşlerin hikayesini anlatıyor – dedektif olan ikizinin öldürülmesine şahit olan bir kiralık katilin, ikizinin yerine geçerek onun intikamını almaya çalışmasının hikayesi.