NETFLIX’TE TILSIMLI ARALIK AYI!

Netflix Türkiye kataloğuna Aralık ayında yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor.

Bir şehir, bir kahraman, sadık olanlar ve şehirde yaşayan herkesi yok etmeye hazır olan bir “Ölümsüz”… Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi ‘Hakan: Muhafız’, 14 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda izleyiciyle buluşacak.

Not: Aralık ayında yayına girecek lisanslı içeriklerin listesine gelecek sayfadan ulaşabilirsiniz.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Hakan: Muhafız (12/14/2018)

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Dogs of Berlin (12/7/2018)

Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin’in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Perfume (12/21/2018)

İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip olan parfümcü, yatılı bir okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Amacı onların esanslarını çıkarıp kusursuz kokuyu yaratmaktır.

Nailed It! Holiday! (12/7/2018)

Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.

Fuller House: 4. Sezon (12/14/2018)

Tanner-Fuller-Gibbler aileleri bol bol kahkahayla geri dönüyor. DJ ve Steve arasındaki aşk yeniden alevleniyor. Ayrıca aileye yeni bir üye katılmak üzere.

Travelers: 3. Sezon (12/14/2018)

Travelers’ın üçüncü sezonunda, Grant MacLaren ve gelecekten gelen, iyi eğitimli ekibi sadakat, güven, ölüm gibi kavramların yanı sıra Yapay Zeka’nın giderek artan gücüyle başa çıkmaya çalışırken sınırları iyice zorlanır. Dünya artık onların varlığından haberdar olduğu için, Yolcular izlerini gizlemek ve dünyayı kurtarma görevlerini yerine getirebilmek için FBI ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Fraksiyon’u durdurmaya, Yolcu 001’i bulmaya ve giderek bozulan kişisel ilişkilerini düzeltmeye çalışırken her biri kırılma noktasına gelir.

Inside the Real Narcos (12/14/2018)

Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, ilgili kişileri öğrenmek ve operasyonlarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru’daki uyuşturucu kartellerinin içine sızar.

The Ranch: 6.Kısım (12/7/2018)

Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar.

Back With the Ex (12/21/2018)

Yıllar geçtikten sonra, dört bekar, unutamadıkları eski sevgilileri ile yeniden bir araya gelecekler. Ama eski aşkları onlar hakkında aynı şeyleri hissedecek mi?

Instant Hotel (12/28/2018)

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, evlerini bir gece kiralayarak en iyi ‘Instant Hotel’ ünvanı için yarışırlar.

The Casketeers (12/21/2018)

Waitakere Cenaze Hizmetleri’ndeki karı koca ekibi, yaslı ailelerle anlayışlı ve duygusal bir şekilde çalışıyorlar.

Yummy Mummies (12/28/2018)

Yeni doğmuş bebeklerle kaotik yeni bir gerçekliğe dönüşen, hamilelik boyunca kıskanılacak yaşam tarzlarına sahip dört genç anneyi takip edin

The Sound of Your Heart: Reboot 2.Sezon (12/3/2018)

Webtoon çizeri Cho Seok, yepyeni oyuncu kadrosuyla tekrar çekilen bu yapımda, daha fazla karışıklık, istenmeyen soytarılıklar ve banyo kazalarıyla geri dönüyor.

House of Cards: 6.Sezon (12/3/2018)

Frank’ın konunun dışına çıkmasıyla, Claire Underwood ilk kadın cumhurbaşkanı olarak kendi başına bir adım atıyor, ama ona miras kalan korkunç tehditlerle karşı karşıya.

The Hook Up Plan (12/7/2018)

Parisli Elsa’nın eski sevgilisi ona asıldığında, en iyi arkadaşları ona yardım etmek için gizli bir erkek eskort tutuyorlar. Ama planları biraz fazla iyi çalışıyor.

El recluso (12/7/2018)

Eski bir denizci, Amerikalı bir yargıcın genç kızını kaçırmaktan şüphelenilen bir çetenin içine sızmak için Meksika’da bulunan bir hapishaneye bir mahkum olarak girer.

Pine Gap (12/7/2018)

Ücra Alice Springs”deki bir istihbarat merkezinin Avustralyalı ve Amerikalı çalışanları, iş stresini ve kişisel ilişkilerini idare etmek için uğraşırlar.

Wanted: 3.Sezon (12/13/2018)

Birbirine zıt iki yabancı olan Lola ve Chelsea, kirli polislerin de karıştığı bir cinayete tanık olur. Suç onların üstüne atılınca ikisi birlik olup kaçar.

Cuckoo: 4.Sezon (12/14/2018)

Bir kariyer inşa etmeyi ümit eden Dale, misafirperverliğini bir deneyime dönüştürürken, avukat Ken, dördüncü sezonda kendi profesyonel meseleleriyle kötü bir şekilde başa çıkıyor.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 1: “A Midwinter’s Tale” (12/14/2018)

Kış gündönümü yaklaştıkça, Sabrina, ciddi sonuçları olan duygusal bir düzeni yönetir ve Susie’nin neşeli planları tehditkar bir hal almaktadır.

The Fix (12/14/2018)

Tartışma programının her bölümünde, ünlü komedyenlerden oluşan farklı bir grup dünyanın en zorlu sorunlarını ele alacak ve bunlara kusursuz çözümler bulmaya çalışacak.

Bad Blood (12/7/2018)

Bu geniş kapsamlı suç dizisi, Montreal’in örgütlü suç dünyasına onlarca yıl boyunca egemen olan Rizzuto ailesinin ve ailenin iş ortaklarının gerçek hikayesini anlatıyor.

Inside the World’s Toughest Prisons: 3.Sezon (12/14/2018)

Cinayetten suçlu bulunan araştırmacı gazeteci Raphael Rowe, Kolombiya, Kosta Rika, Romanya ve Norveç’te cezaevlerini ziyaret ediyor.

Sunderland Til I Die (12/14/2018)

Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier League’den düşmenin getirdiği sorunlarla başa çıkmaya çalıştığı 2017-2018 sezonu boyunca takip ediyor.

Terrace House: Opening New Doors: 5:Kısım (12/18/2018)

Takayuki ve Aya buluşmalarını sürdürüyor, ancak Takayuki gönlünü başkasına kaptırabilir.Yeni üye Shunsuke ise kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.

Diablero (12/21/2018)

Genç bir rahip, kaçırılan bir kızı Meksiko’nun yeraltı dünyasında aramak için bir iblis avcısından ve bir doğaüstü olaylar uzmanından yardım alır ve iyi ile kötü arasındaki doğaüstü mücadele Meksika’nın renkli sokaklarına taşınır.

Derry Girls (12/ /2018)

Kuzey İrlanda sorununun zemini ile karşı karşıya kalan bu çizgi roman dizisi, 1990’ların başındaki bir grup genç arkadaş grubunu izliyor.

Tales by Light: 3.Sezon (12/21/2018)

Üçüncü sezonda üçlü fotoğrafçı grubu Hindistan’ın mahallelerine, Endonezya’nın resiflerine ve Avustralya’nın uzak köşelerine keşif seferleri yapıyor.

7 Days Out (12/21/2018)

Bu belgesel dizisi, Kentucky Derby gibi önemli canlı etkinliklere sahne olan günlerde sahnelerin ardındaki heyecanı ve dramı yakalıyor.

3 Altında: Arcadia Hikâyeleri: 1. Sezon (12/21/2018)

Arcadia’ya mecburi iniş yapan iki soylu genç uzaylı, galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken ortama uyum sağlamaya çalışıyor.

Watership Down: Mini Dizi  (Aralık’ta yayında)

Sevilen romanın uyarlamasında, bir grup tavşan yeni bir yuva bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorlar. Netflix ve BBC One imzalı bir animasyon mini dizisi.

Tidelands (12/14/2018)

Yaşadığı balıkçı köyüne geri dönen eski mahkum, bir ceset bulmasının ardından hem köyün hem de köyün yarı insan yarı siren sakinlerinin sırlarını açığa çıkarır.

Alexa & Katie: 2. Sezon (12/26/2018)

Alexa kanserle mücadele etmektedir. Ama bir yandan da en iyi arkadaşı Katie ile beraber liseye başlamaktadır ve kendisini bekleyen her şeye karşı hazırlıklıdır.

Selection Day (12/28/2018)

Mumbai’nin 19 yaş altı kriket takımının seçmelerine katılıp abisinin rakibiyle karşılaşan 14 yaşındaki bir çocuğun tüm dünyası değişmeye başlar.

Murder Mountain (12/28/2018)

Humboldt County, California’da kaybolan bir adam, tehlikeli ve savunulamaz bir şiddet, uyuşturucu ve ilgisiz polis ağını açığa çıkarıyor.

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Memories of the Alhambra (12/11/2018)

Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya’da pansiyon işleten bir kadınla tanışır.