Yılın en güzel mevsimi başlıyor! Haziran da okullar kapanıyor, tatilciler Güney’e, Ege’ye akın etmeye başlıyor… Aile ile, arkadaşlarla daha çok keyifli vakit geçiriliyor. Netflix ise bu ay da birbirinden eğlenceli yapımlarla keyfinize keyif katıyor.

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ…

Babanızı sevindirin!

17 Haziran Pazar, Babalar Günü. Babanızı sevindirmek için , Netflix hesabınızdaki beş profilden birine “Dünyanın En İyi Babası” adını verin. İzleme listesine de onun sevdiği veya birlikte izlemekten keyif alacağınız dizileri, filmleri ve belgeselleri ekleyin. Sonra da kurulun babanızla birlikte ekran karşısına, mutlu anlar paylaşın.

Dizi & film izleme alışkanlığı dört duvarı aştı

Netflix araştırmasına göre dünya genelinde Netflix izleyicilerinin %67’si, Türkiye’dekilerin %77’’si sadece evlerinde değil, örneğin işe gidip gelirken, otobüs yolculuğu yaparken veya uçaktayken de mobil cihazlarından film ve dizi seyrediyor. Her iki Türk izleyiciden biri için Wi-Fi bağlantısı en az rahat koltuk kadar önemli.

Girişleri atla

Özellikle dizi maratonu yaparken, her yeni bölümde dizinin adının, oyuncuların adının yazdığı giriş kısmını izlemek istemeyebilirsiniz. Bunun da kolayı var. Atlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sağ alt köşedeki ‘Skip Intro’ butonuna tıklamak.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

SENSE8
SON BÖLÜM
08/06/18
Sürükleyici dizinin finalinde, tutkulayla birbirine bağlı olan bu sekiz kişi düşmanlarını sonsuza kadar durdurmak için savaşırken gerilimi en yüksek seviyede yaşatıyor.


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/06/18
Gerçek bir cinayetin senaryolaştırılmasıyla ekranlara gelen bu dizi, Tupac Shakur ve Biggie Smalls cinayetlerinin derinliklerine inen iki büyük polis soruşturmasını gözler önüne seriyor.


​GLOW
2. Sezon
29/06/18
Dansçı kıyafetleri, tozluklar ve bolca ruj ile donatılan GLOW kadınları yeni bir tarzla geri dönüyor. Bu sezon ikinci raund için başlıyor!


MARVEL’S LUKE CAGE
2. Sezon
22/06/18
Luke Cage, popülerliği hızla yükselirken parmak ısırtan güçleri ve Harlem için şeytani planlarıyla gelen gizemli biri tarafından dünyasının aniden tepetaklak olduğunu fark eder.


13 KASIM: PARİS SALDIRILARI
01/06/18
Hayatta kalmayı başaranlar ve ilk yardımcılar 13 Kasım 2015 tarihinde Paris’te yaşanan ölümcül terör saldırılarında gözler önüne serilen korku, merhamet ve cesaretin öykülerini anlatıyor.


THE RANCH
5. Kısım
15/06/18
Bennett erkekleri, Peterson çiftliğini satın almak için yaptıkları planda tökezler. Bu sırada, Beau hastaneden çıktıktan sonra sakin kalmaya çalışır.


YOU ME HER
3. Sezon
01/06/18
Emma, Jack ve Izzy ebeveynlik, kariyer ve birlikte olup olmamaları gerektiği konusunda verecekleri büyük kararlarla karşı karşıya.


MARCELLA
2. Sezon
08/06/18
Marcella hipnoterapi ile bayılma nöbetlerinin kökenine inerken, oğlu ise sıradışı bir M.O. İle öldürülen bir çocuğun katiline yönelik bir polis aramasında sıkışıp kalmıştır.


NAILED IT!
2. Sezon
29/06/18
Herkesin sevdiği amatör pastacılık programı muhteşem fiyaskolar ve yıldızlardan oluşan mutfak misafirleri kadrosuyla yepyeni bir sezonla geri dönüyor.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAFTALIK

BUSTED!
01/06/18
Bu yarışma programının her bölümünde farklı bir gizemi konu alan yedi dedektif gizemlerin en büyüğünü çözmeye giderek daha çok yaklaşıyor: Proje D’ye ne oldu?


THE BREAK WITH MICHELLE WOLF
03/06/18
Michelle Wolf, haftalık programında aklınıza gelebilecek her şeyi ve herkesi şakaya vuruyor. Wolf, “The Daily Show” ve “Late Night with Seth Meyers” ile çalıştı.


İFTARDAN – SAHURA

İZLEYEBİLECEĞİNİZ DİZİLER

RUH AVCISI (The Alienist)

NETFLIX ORİJİNALİ


LOST IN SPACE

NETFLIX ORİJİNALİ


COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE

NETFLIX ORİJİNALİ


PEAKY BLINDERS
1 & 4. Sezon


SHERLOCK
1 & 3. Sezon


THE 100
4. Sezon


THE BLACKLIST
1 & 4. Sezon


MANHUNT: UNABOMBER
NETFLIX ORİJİNALİ
1. Sezon


Haziran ayının tüm lisanslı içeriklerini buradan görebilirsiniz.