BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ…

Güne gülerek başlamak istiyoruz

Netflix araştırmasına göre dünyada kullanıcıların sabah 06:00 civarında Fuller House gibi komedi programları izleme oranı, günün geri kalanına göre yüzde 34 daha fazla.

Öğle kuşağında kadın programları yerine drama dizilerini tercih ediyoruz

Öğlen 12:30 ile 14:00 saatleri arasında en çok izlenen programlar drama dizileri. The Crown, Suits, Vikings gibi diziler bu saat aralığında öne çıkıyor.

Akşam saatlerinde korku ve gerilim yapımları izliyoruz

Akşam saatlerinde en çok Stranger Things, Breaking Bad, Dexter gibi gerilim/korku dizileri izleniyor. 23:00’ten sonra ise Bojack Horseman gibi komedi içeriklerine yöneliyoruz…

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

LOST IN SPACE
1. Sezon | 13 Nisan
1960’ların ikonik bilim kurgu dizisine yeniden hayat veren bu dizide, Robinson ailesi dünyadaki kriz nedeniyle insanlık tarihinde yeni bir sayfa açmak için uzaya gider.


LA CASA DE PAPEL
2. Kısım | 6 Nisan
Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır.


THE ALIENIST
1. Sezon| 19 Nisan
Dr. Laszlo Kreizler, 1896 yılında New York’ta bir seri katili yakalamak için muhabir John Moore, polis memuru Sara Howard ve adli tıp uzmanları Isaacson’lara katılır.


​TROY: FALL OF A CITY
1. Sezon | 6 Nisan
Aphrodite tarafından kendisine vaat edilen kadını arayan çoban Paris, gerçek kimliğini öğrenir ve Spartalı Helen’e aşık olarak Truva Savaşı’nı ateşler.


MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: JAY-Z
6 Nisan
Dave, Jay-Z’den akış, hip-hop kültürü ve ceza adaleti sistemi hakkında bir ders alıyor ve Malibu’daki stüdyosunda prodüktör Rick Rubin’i ziyaret ediyor.


3%
2. Sezon | 27 Nisan
Bir sonraki Process yaklaşırken, Cause sistemi ilk ve son kez ortadan kaldırmak için komplo kurar ve Michele kendini tehlikeli bir durumda bulur.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAFTALIK

HANEDAN – Dynasty (2017)
1. Sezon | 7 Nisan
Yeni bir yüzle aileye katılmaya hazır olan Carrington’lar ve Colby’ler kaderlerini ve çocuklarının hayatlarını kontrol edebilmek için kavga ederler.


SHADOWHUNTERS: THE MORTAL INSTRUMENTS
3. Sezon | 4 Nisan
Shadowhunters kişisel yaşamlarındaki değişikliklerle uğraşırken, şeytan Lilith, “değerli oğlu” Jonathan’ın bedeninde tekrar hayat bulmaya çalışır.


THE JOEL MCHALE SHOW WITH JOEL MCHALE
Her Pazar Yeni Bir Bölüm
1 Nisan
Hakkında en çok konuşulan haberler, pop kültürü, sosyal medya, orijinal videolar ve çok daha fazlası, Joel McHale’in yeni haftalık komedi eleştiri şovunda bir araya geliyor.


DİZİ MARATONUNA HAZIR OLUN!

Sevdiğiniz dizilerin yeni sezonlarını kaçırmayın…

BETTER CALL SAUL
3. Sezon | 11 Nisan


ORPHAN BLACK
4. Sezon | 29 Nisan


BATES MOTEL
5. Sezon | 11 Nisan


Nisan ayının tüm lisanslı içeriklerini buradan görebilirsiniz.